Jump to content

Спешно!!! Помощ за дроселова клапа и джаджата пред нея!!!!


SaBI_A4

Recommended Posts

Здравейте, днес смъкнах дросела за почистване понеже ми играеха обиротите, почистих го идеално (светна) до тук добре след като се загледах внимателно забелязах че влиза още една букса в колектора която не я знам за какво е и за какво служи нея не съм я барал но като я погледнах изглеждаше доста замърсена та някой може ли да ме светне какво е това за какво служи и трябва ли да го почистя? бързите отговори ще са ми от полза понеже колата е разглобена и трябва да я събера!!!! ето и снимки ---> post-58871-0-19303400-1377245871_thumb.j post-58871-0-82014000-1377245886_thumb.j

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как точно да го почистя, гледам че има някакви жички с какво да го почистя? и дали това е причината да ми играят оборотите от 900 до 1500 и така постоянно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би не е, но така и така съм го отворил преди малко го разкачих датчика доста е омаслен и замърсен как точно да гопочистя без да го повредя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почисти го със MAF спрей или такъв за карбуратори - не се пробвай да го бършеш с нещо защото ще го повредиш. Само със спрей става.

Заглавието на темата ти е страшно ...

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Имам контактен спрей ---> post-58871-0-70854800-1377250123_thumb.j нямам друг под ръка,дали ще стане с този?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще се почисти добре, а и важното е да не остава никакъв "химикал" върху повърхностите на датчика. Така, че не бих рискувал с контактен спрей.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...