Jump to content

A4 B6 въпросчета по таблото


Petkovm

Recommended Posts

Здравейте,

 

от скоро обзаведаохме бащата с Б6 1,8Т куатро 2002г и съответно няколко въпросчета

 

Значи: При престой от може би над 1ч не съм го засичал след като запали се занулява всичко по борда,но не и малкия (дневния) километраж.

И другото както си има бензинец някъде около средата по стрелка понякога пада стрелката светва лампата и по борд дава за 10км гориво.

 

Благодаря на отзовалите се.

 

Хубав ден на всички колеги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на борда имаш моментен разход, среден разход, оставащи км до следващото зареждане, време на последно шофиране,както си казал след престой се занулява единствено времето при мен, друго не се сещам, а за горивото, ако имаш газ от там може да има такъв проблем, имаше такава тема този модел кола...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газ още няма.

Времето е ясно,че ще се занули,но другите неща защо?

Там е въпроса.

 Би трябвало на борд компютъра да имаш три степени - 1, 2 и изключено. Управляват се с копчето което ти е от долната странта на дясната ръчка (с него се занулява и борд компютъра като го задържиш копчето). На степен 1 (вижда се 1чка в един от ъглите) ти показва така да се каже моментен разход. Като спреш за повече от 1-2 часа се занулява средния разход и времето. Другото си е моментен разход и километрите се управляват от колко гориво имаш, така че с тях нищо не става. Като щракнеш копчето от долу на дясната ръчка отиваш на степен 2 където средния разход и времето не се трият автоматично. Единствено ако ти ги изтриеш. Тази степен 2 се води като постоянни дани. Като стракнеш още веднъж копчето отдолу ти гасне дисплея. Поне при мен е така.

Така наречения дневен километраж се трие единствено с копчето на километража с нулите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Много благодаря колега.Точно това ми трябваше :bia: :bia: :bia:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...