Jump to content

Моля за съвет!


Recommended Posts

Мисля да сменям колата след около година... знам ,че е рано да го мисля(нещо се размечтах :D) , но бихте ли ме посъветвали кои двигател на А6 и А8 (с риск да отнеса някои друг злобен коментар , че не мойе да ги сравнявам) са по-икономични . Имам на предвид ако искам да я натискам и да върви и ако искам да си карам спокоино и да харчи прилично...?

п.с : Извинете ме ,но ползвам някъв преводач от латиница на кирилица ( защото съм с тъпа win. 8-мица) и някои думи са с грешки....
И още моля модератора да премести темата ако тук не и е мястото и да я насочи :)

Говорим за двигатели 2004-2006

Редактирано от ThEBlazZeD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A8 3.7 quattro или A8 4.2, това за мен са колите, ако ти харесват тези от 95г. нагоре, взимай, зависи каква А6-ца, ти искаш като я настъпваш да върви, ако е към 200 коня, ще ти харчи 13/14 градско, А8 3.7 230 коня ще ти харчи към 15/16 градско може би, а за 4.2 двигател, градско към 20 може да ти удари :D ако не и повече 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ден искам някой да седне да ми обясни на 3 бири що е то да търсиш да купиш А8 и да питаш кое харчи най-малко и дали е скъпа поддръжката!

Може би същият ще може да ми обясни смисъла на Старт-Стоп система в Porsche Panamera с 400 коня двигател.

Нещо и двете концепции ми бягат  :juggle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш,няма да отнесеш злобен коментар,а логичен въпрос:как се връзват картината - да е бърза,да е голяма,да е с евтина поддръжка и да харчи малко,да е 2004-2006 ? Ти може би търсиш безплатен обяд - хем онова докрая,хем душа в рая.Като намериш такова возило постни го тук:да го видя и да си купя същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това вие го добавяте: да е бърза (относително понятие и много субективно) да са и евтини консумативите и тем подобни.... Просто не искам да е прекалено мудна ....

Редактирано от ThEBlazZeD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам нужда от съвет,ще си купувам старата А6 93-95г,qattro.Раздвоен съм между двата мотора: 2.6,150кс и 2.8,194кс бензин.

За 2.6 съм слушал само хубави отзиви.  Все пак, предпочитам по големия,но не съм чувал отзиви за него,освен че бил по-претенциозен,каквото и да означава това..  Надявам се някой да даде компетентно мнение и насоки. Благодаря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...