Jump to content

Търся добър майстор за инжекцион в Пловдив


SYSCO

Recommended Posts

Колеги моля :blink: кажете ми някой свясен майстор в Пловдив или в областа за Ауди 90 купе 2.3,91год.,защото ми писна от мошеници и некъдърници :blink: !!! Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля :blink: кажете ми някой свясен майстор в Пловдив или в областа за Ауди 90 купе 2.3,91год.,защото ми писна от мошеници и некъдърници :blink: !!! Благодаря предварително.

Чувал съм от хора от Пловдив ,че в сервиз Бош работят добре,но излизало по-скъпо!

Според мен качеството оправдава цената!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите!Относно сервиз в Пловдив аз мога да ви кажа къде ме пратиха и ми гарантираха че ще ми направят колата.Но все още не съм ходил.Тази дни трябва да е че ми се еба маиката с моята.Та сервиза се намира на Кукленско и е на Бош.Видях че не сте фенове на тези сервизи....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

колега SISCO имам същата кола ама е 89.та имах проблем с оборотите и др.каде ли не ходих по маистори секи нещо сменяше,аз си плащам а проблема си седи.накрая им теглих едни и отидох сервиза дето се намира на изхода на пловдив за стария пат за бургас,преди моста в ляво.сега е минал и тои към бош.играха си 3 часа,3ма човека,ам колата започна да мърка.препоръчвама го на вси4ки колеги с проблеми по инжекцията и мотора.на кукленско ходих смениха ми дюзите на мотора,но след месец пак същия проблем.в др.цервиз казаха че не е трябвало да барат дюзи....и те така.

Редактирано от niki76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Скутаре имало някакъв с-з Драгинов,та бил добър човека,аз не съм ходил.Иначе в Бош-а съм бил,работат пичовете,само леко припадаш като ударят чертата на края,добри са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...