Jump to content

Амортисьори


kinjal

Recommended Posts

Колега,да не си взел Авант?

При нас има няколко борси с два-три ударени Аванта.Тези дни ще проверя и ако има читави направо ще ти взема. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,да не си взел Авант?

При нас има няколко борси с два-три ударени Аванта.Тези дни ще проверя и ако има читави направо ще ти взема. ;)

На стандартното АУДИ 80-В3 амортисьорчето е 23-25 лв бр.Провери в ЕВРО 07-бившия Тодоров и Ко/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джак ако ми намериш ще ти бъда благодарен,да взех си авант В4 1.9TDI ;)

П.П. Не исках да бързам да се хваля докато не се уверя че е читава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите ги сменях скоро на комбито, взех ги от бул Евлоги Георгиев едно магазинче като завиеш на дясно от бул Цариградско шосе на орлов мост вървиш не повече от 50-100 м. и там се намира. Важни са дилжината на старото ти амиртисъорче и Нютоните. Аз ги взех май за по по-малко от 20 лв. парчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаш амортисьора що не идеш да ти го напалнят тук при нас в Плевен струва 4 - 5 лв за палнене на един и ги правят много добре аз моите и на ладата вече са на 4 год след като ги напалних и на аудито ги палних и сам доволен

провери в някои сервиз за амортисьори 100% ще ти ги напалнят и няма да имаш никви проблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

abe pi4ove neznam vashite AUDI-ta na kakvo oka4vane sa ama moeto CUPE e na projini i amortisiori KONI sportni sa i vi kazvam 4e ot Troqn do Lovech pikaq krav taka drusa :( no v patq nqma mardane :()))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...