Jump to content

Проблем с автомат на А3 8Р


mitaka16

Recommended Posts

Колеги здравейте имам следния проблем с автоматичните скорости тъй като протекоха и закарах колата в сервиз специализиран в това,та  там  с 2 думи ми казаха 4200лв. за пълно рециклиране което включва хидротрансформатор,помпа комплект метални, феродови  дискове и гарнитури и клапаново тяло рециклирано ушким от Холандия,а за мен тази сума не е реална и търсих кутия втора употреба,но се указа доста трудно,защото в момента в България тази кутия е няма става въпрос за 09G 300 035M AW TF60SN za 2.0 FSI. Та питането ми е следното можели на тази кола да се сложи DSG и ако може какво трябва да се смени,колата е 2004г.От 2005 вече се монтира DSG.Автомобила беше при Хаги от Пловдив известен майстор на автоматици.Моля по запознатите да ми помогнат с изразяване на мнения.Мерси предварително на всеки опитал се да помогне дано си реша проблема .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи на тоя сервиз 4200 цирея на гъзовете им да излязат, няма да си купуваш колата пак, за такава цена можеш да си намериш същата кола с десен волан и да и вземеш кутията и да и разпродадеш останалите части! 

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...