Jump to content

Койа помпа да зема???


Recommended Posts

Предлагат ми китайска бензионова помпа за 120лв. и бензинова помпа на бош за 235лб.Кажете какво да правя и някой ползвал ли е тая китайската аз си мисля че ще се окаже боклук.И ако някой може да ми препоръча каква и от къде да си зема няма да му се расърдя, даже ще почерпим :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземаи боша,китаиската ако успееш дая занесеш до колата без да се разпадне сие чис късмет. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Февруари тази година бях в Киргизстан, там Ауди е може би най-популярната марка след Лада и Москвич, а частите са само китайски, но са 3 качества.

1. Оригинално - произведени или одобрени от VAG. Не отстъпват по нищо на тези в Porsche.bg

2. Неоригинално, но доброкачествено (сертифициран завод) - това е на нивото на Febi, Lemforder и пр.

3. Нискокачествено (менте).

Ако бяхме там щях веднага да ти кажа за кое качество става въпрос, но така не мога. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да ти кажа че колкото пъти съм чувал за нова дефектна помпа тя е била Бош!!!поне 5 пъти съм чувал аз лично от приятели и познати!!!

тука КОКО е адски прав кое качество китаиска е !!! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди броени минути говорих със Сулик (мой приятел в Киргизстан) и ми каза, че си сменил всички лагери с С японски Nachi И бил много доволен :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...