Jump to content

Кабриолети (89)


esox hunter

  

71 гласа

  1. 1. Какъв кабриолет притежавате / карате ?

    • 1.8 20V (125 Hp)
      3
    • 1.9 TDI (90 Hp)
      6
    • 2.0 E (115 Hp)
      14
    • 2.3 E (133 Hp)
      16
    • 2.6 V6 (150 Hp)
      12
    • 2.8 E (174 Hp)
      10
    • модифициран /тунингован/
      10


Recommended Posts

Точно... това е може би най точното обяснение- промазката като чили е заминала, на места. Леко по черно или паяжинесто стои отгоре...силно казано разбира се.

Но финния плат от долу няма как да го отделя за да пипам гумираното-ако вообще има такова отвътре,поне аз така си го обяснявам.

Не знам дали ,да не намажа всичко до където мога да бръкна от вътре с ТОВА- Stormsure .Всъщност ТОЙ е само за от долу ако правилно съм разбрал.Не за върху плата.

Тече като от под самия борд,страничен,от ляво и от дясно,от вътре на 2 пръста от стъклата ,дефакто където е края на ватата,но от къде влиза е драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Stormsure е желателно отдолу да си го мажеш разбира се. Не че не може и отгоре, но ще ти е грозотия после.
Ето ти клип, как се нанся за да не обяснявам повече. В клипа дори има дупка на плата, подлага тиксо и нанася "мазилото", след като изсъхне сваля тиксото и остава прозрачнич "филм" ...
Има и др. клипчета в тубата:
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега.Това е много добро -стига да има видим проблем.Аз не съм предполагал ,че мога да има проблем с гюрук,без да има видими дупки,цепки и така.Знам ,че всеки матерял си има умора и живот,но ...чак така.Дефакто при мен проблема ще се окаже къде е така изтънено,че да влиза вода,и на колко места.

А аз там където въждам върху плата да е леко по паяжинесто, ако се изразявам правилно, или протрито- отдолу не се вижда никаква цепнатина или нещо.А аз да почна да мажа от долу,не знам дали ще има смисъл.

Абе с две думи-пожелавам на всички любители на тия коли,да не им идва до главата.:steinigung:

Да беше кожен ,там без да скъсано няма как да влезе, а тук гледаш го като нов ,а той си тече на воля.

Имам приятел с е46- неговия пуска от  някъде и той не може да открия от къд: накрая ршил да смеси вода с брашно:hilezh: и да полее няква фуга между рамката и тавана,да видел като изсъхне пътя на водата:

Вика ми: Брат ТЕСТО направих...и пак не се разбре от къде влиза и минава:flehan::hilezh:

Благодаря за помоща,всичко отива кън нов г'рук,просто проблема е че няма да стане сега.За това търсих вариянти за стабилизиране на положението.

Коата не е нещо кой знае какво-обикновенна, така се случи ,че я взех, нямам избор,трябва да е пооправя.

И все пак ако някой му хрумне каквато и да е идея за подшиване или цялостно третиране с нещо ...нека драсне.

Б;агодаря за отговорите:flehan:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бреййй, какво става на пазара (мобилето, карса) гледам напълнило се с кабриа основно 2,3 НГ-та, че чак в някои обяви и по 2 на куп ги продават :nixweiss::hilezh:
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората като видяха кой сезон идва и решиха да отворят сергиите на пазара.:hilezh:

 

Хвърлих едно око на обявите и какво да видя... привидно стегнати кабриа се продават за някакви подозрително ниски цени, дето ако някой ми предложи подобна цена за моята кола, ще се обидя.:nixweiss:

Редактирано от ChevyGunn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"стегнати" :machaugenauf:...ти шегуваш ли се :hilezh: Иначе малко са закъснели със сезона освен, ако питаш мен. , Ако някой си купи сега вероятно, ще я кара чак зимата, 'щот до тогава, ще трябва да ремонтира и инвестира ;) ....със съвсем малко изключения от обявите разбира се. Цените не ги коментирам - показателни са и пак със съвсем малки изключения.
 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, но по картинката и описанието действа като този

303 Water Guard water repellant

Ползвал съм го и водата ниастина "бяга" ... веднъж го пробвах на кожени кецове..зимата в снега.. Издържа 1 ден яко ходене. :lol:

 

На тавана така и не го напръсках... по принцип не ми трябваше но като си купих колата си мислех че за 2 дена на дъжда може да протече плата...страх лозе пази са казали хората

Така и не го пръсках на тавана но на другите повърхности където го пробвах действаше ейтака

19146d1336053377-convertible-top-sealant

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, bobeca111 написа:

..някой има ли наблюдение над този препарат 

Fabsil 

Аз лично за пръв път го виждам и нямам представа доколко дълготраеен е ефекта.
Обаче се впечатлих от следното под картинката
18+ "Rated 18 - This item is not for sale to people under the age of 18. By placing an order for this product, you declare that you are 18 years of age or older. This item must be used responsibly and appropriately".

:hilezh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми ъпдейтнаха аудиосистемата с новички HERZ-ове, Вече музиката е доста по-добре понеже ми сложиха и стъпало за буфера, каквото нямах преди. Оправиха ми и ел. антената и дори я изведоха да се включва с отделен оригинален бутон от таблото за да не се вдига всеки, път като включа радиото, а само по желание.
Сега наред е климата, преглед, дозареждане, ако трябва, че тая жега както ни подкара от сега :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този уикенд се разходих до събирането при Крушунските водопади. По пътя на магистралата се заигравах с какви ли не скъпи коли и кабриото показа сила :D Все по-доволен съм от кошера.

 

13043310_10207500211761199_6132793536367

13062480_10207500211521193_5011638509072

13076764_10207500210481167_1435888173361

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Quote

Той Жорката вика, че това е най-надежния двигател за тая кола, ама неговия го смени

Това ще се направя, че не съм го видял :)

 

Радо колата ти е много хубава човек. Близначка на моята по интериорен цвят.

Имам въпрос: коя броня е слагана допълнително? Предната нали? Не си спомням предните ти снимки точно но беше с Рс2 тип броня отпред. Сега това е Ес 2 нали? и знам че търсиш пръскалки :D

Само една лека забележка от мен - долната част на броните като е боядисана и седи като чуждо на колата имайки предвид, че по страните си е още черно

 

Muko прави чек списъка от нещата дето ти казахме и газ към Стара Загора, клуба на кабриата трябва да се увеличим..па знам ли може да ни титуловат в подраздела :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да предната броня я смених с s2, иначе беше rs2 но ударена и бяха чупени мигачи и халогени и сметнах ,че халогените и мигачите струват колкото цяла обурудвана  s2 + боята а и живеем в такава държава ,че не се знае като спра някаде дали ще ги заваря на местото си.Това беше една от причините да сложа тази.Иначе мен така по ми харесва боядисана цялата ,връзва се с задната а и прага от долу е сив,но това вече  въпрос на лично мнение аз така си я представях и за това така я направих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално стои при теб с боядисани брони и прагове. Халогените и мигачите хващат крака и при компетишън броня( ес2), питай от къде знам ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...