drido

Проверка на VIN номер

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Не съм сигурен за мястото на темата.

Интересува ме  къде мога да си проверя ВИН-а.Трябват ми данните от лепенката в багажника защото я няма- комплектовка, цвят ,салон, скорости и т.н.т.

В форума всички теми са от преди 2-3 години и сайтовете за контакт са неактуални.

Накой има ли нова информация по въпроса?

Здравейте колеги!

Не съм сигурен за мястото на темата.

Интересува ме  къде мога да си проверя ВИН-а.Трябват ми данните от лепенката в багажника защото я няма- комплектовка, цвят ,салон, скорости и т.н.т.

В форума всички теми са от преди 2-3 години и сайтовете за контакт са неактуални.

Накой има ли нова информация по въпроса?

Дай шасито, да видим дали ще мога да ти помогна :)

Да използвам темата да попитам, може ли да се разбере по вин номера оргиналния цвят на купето на колата, защото имам съмнения, че е пребоядисвана. Досега пробах с няколко калкулатора, но нито един не показва данни за цвят. Или аз незнам къде да гледам. По горния линк дето е дал колегата излизат няколко кода, но кой точно да гледам?

Edited by liudmil_b4

И аз щях да питам същата тема, няма ли някакъв сайт в който можеш да си провериш VIN-а без да чакащ някой да ти го напише ? Не съм запознат със ауди, от скоро реших да търся на жената такава, ама примерно на пежо гледам колегата си е направил някаква регистрация в техния сайт, пише вина и си гледа всички екстри по колата и същевременно ако му трябва някоя резервна част от там гледа схемата и номера и.

Мерси колега mikso !

Регистрирах се при братушките.Пуснах запитване в тази тема:

http://www.audi-club.ru/forum/showthread.php?t=334221

И на следващият ден пълна кломпектация с кодовете и историята на автомобила.

Доволен :multi:

Edited by drido