Jump to content

Allroad носачи


bluefen

Recommended Posts

Здравейте,

 

Дали някой може да помогне с информация дали долните 2 носача се слагат и  на други модели Ауди или са само за Аллроад.

Поне на външе вид задния долен изглежда същия с този на А6 С5, но другия долен сякаш е различен.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

проблема е че са тръгнали шарнирите. Няма смисъл да инвестирам в тампони и след 2-3к км пак да ги сменям

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интерсно е че на много места дават че задния долен (оригиналеин номер 4Z7407693C)

 може да се ползва и от следните номера :

 

4D0 407 693AC, 4D0 407 693AD, 4D0 407 693E, 4D0 407 693H, 4D0 407 693K, 4D0 407 693N, 8E0 407 693AG, 8E0 407 693E, 8E0 407 693Q

 

Дали обаче са абсолютно идентични си нямам идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е че доколкото съм запознат рециклиране на шарнира на единя долен (този на който се държи биалртката) носач не е препоръчително. Доколкото знам се затварял самия носач. Но ако някой го е правил ще се радвам да сподели при кой .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам, че същите имат опцията рецклиране на носачи ... освен производството на тампони ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия правят всякакви шарнири, независимо как работи шарнира и от какво е носача. Тампоните също са чук, но трябва да се смажат при монтажа.

Към 30 лв е на шарнир, дават и гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някой има ли категорична информация , дали размера на този тампон при А6 и S6 са еднакви , да знам дали да ги свалям . На пръв поглед ми се струват малко по големи в диаметър на S6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...