Jump to content

Газов Инжекцион Optima Ecotec (Made in Poland)


Recommended Posts

Във сервиза където ще монтирам ГИ ми препоръчаха тази уредба за 950 лв.

Въпроса ми е някой кара ли със такъв ГИ и какви са му впечатленията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е марката на ЕКУ-то само, но по-важни са останалите компоненти. За каква кола е? Цената ми се струва доста висока. Този компютър на едро не е повече от 150-80 лв. Комплектите са им с дюзи Rail и изпарители Shark. Цената на едно на такъв комплект не би трябвало да е повече от 380-400 лв. Бутилката, сонда и маркучи са не повече от 150 лв. 

 

Eco Tec е ЕКУ съзададено само с базовите фукционалности - най-простото. Създадано да се постигне ниска цена на продукт. От друга стана много малко газаджии ползват повече от основните настройки и за тях е супер. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Audi A4 B5 Avant  1.8  1997г .

Ги-то ще струва 950 лева с  бутилка на мястото на резервната гума и скъпите инжектори http://www.optimagas.pl/en/offer/21-en/category/injectors/56-30-barracudaen (другите са 100лв.по евтини).

 

Гаранцията е 30м. или 100 000км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

А за Опитмал Про Тек С с изпарител Шарк 1500 и инжектори Баракуда какво знаете? 

С какво тази система е по-лоша от едно Романо, БРЦ, или Ловато да кажем?

Напълно непозната ми е тази система. Тези инжектори на колко ома са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега какви са тия каракуди баракуди и т.н дето се правят в Полша, а гаранцията като отидеш да си я вземеш сервиза го е духнал вятъра и го няма вече. Като гледам тия инжектори са доста бързички и направо ги знам колко километра ще изкарат дори можеш да ми пишеш на лични да направим един хубав бас.Я дай 100 лева отгоре и си сложи нещо качествено.

Редактирано от Vladikata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ги гледам са се опитали да  направят подобие на Кейхин. Може и да излязат читави тези Баракуди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямат нищо общо с Кехин, Hana са копие. Баракуда са инжектори с много добре проектирано бутало, което ги прави бързи и подходящи за нашето качество на горивото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах какво представлява Hana  и честно казано изглеждат едно към едно с Баракудите. Като устройство нямам идея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инжекторите баракуда са се доказали отдавна, и гаранцията им от 100 000 км. също говори достатъчно за високо качество, отскоро и аз ги предлагам, но все още нямам впечатления. :zustimm:

Редактирано от eurogas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажете за производните на баракуда, NAPOLEON инжекторите. Някой да знае дали се предлагат в България?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не са ни предложили от тях, въпрос на време, предполагам че са нови и още не са стигнали тук, лесно мога проверя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Здравейте момчета, искам да попитам оптима нано може ли да се настрое да не пали от 40 градуса а от по малко или направо на газ да пали? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...