Jump to content

Инсталация за халогени


AUDIV62.6

Recommended Posts

Колеги имам един въпрос карам ауди А4 Б5 97 ,но си взех броня от RS4 с халогени вътре имам копче за халогените като го натисна ми светва зелено триъгълниче ,но мисля ,че нямам инсталация как да си пусна до отпред ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какви фарове си Валео, Бош или Хелла? 100% няма да имаш подготовка за халогени, защото халогени се слагат чак на Феислифта на Б5. За най-лесно може да прекараш кабели от задния стоп за мъгла до халогените, но за най-сигурно иди на жичкаджия да ти прекара окабеляване и да си сигурен. Мисля, че само на Фаровете на Бош има халогени вътре и може от там да вземеш ток. 

Редактирано от alter_breed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да няма,има светлини за мъгла във самия фар и щом има бутон значи е с трисекционни фарове и точно от буксата на фара може да си пусне кабели до фаровете за мъгла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какви фарове си Валео, Бош или Хелла? 100% няма да имаш подготовка за халогени, защото халогени се слагат чак на Феислифта на Б5. За най-лесно може да прекараш кабели от задния стоп за мъгла до халогените, но за най-сигурно иди на жичкаджия да ти прекара окабеляване и да си сигурен. Мисля, че само на Фаровете на Бош има халогени вътре и може от там да вземеш ток. 

И преди фейса има фар за мъгла  ако е трисекционния има подготвка за всичко само треа да пусне кабел до бронята,за 30 минути работа е

Редактирано от Blese
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдолу на бронята няма букси, но те са му в фара, само че там пакета с кабелите е малко по специфичен.... (: но щом свети зеления триъгълник, значи всичко ти е ОК! просто трябва да намериш кабела който ти трябва.... (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе в фара кабелите за фара за мъгла няма как да ги обърка , те са 3 букси  1 за къси 1 за дълги и 1 за халогена и 3-те са на различни места в фара или извън него не си спомням вече ,неговата е средната :), а доло като няма букса ще си купи 1 и ще я направи даже ако вземе от фейс да вземе и буксите отзад :)

Редактирано от Blese
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...