Jump to content

Д2- смяна на автоматична кутия с ръчна- какво е нужно


Ivo_Dinkov

Recommended Posts

А какво ще управлява усб-то? Стана ми любопитно, може ли да обесниш каква е схемата?

С бутона Моуд. Входа е сигнала на мястото на касетофона. Има сходна тема дори тук във форума :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 106
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Последен спам и от мен :hilezh:

Оказа се, че съм се прецакал и съм купил НЕтечащ АСК :nixweiss:

Ето с махнати декоративни пластмаси:

 

 

 

А тук се вижда как под главите няма капка, дори по едната ламаринка на колекторите има точки ръжда- никакво масло не е имало:

 

 

 

 

 

Пф... кво прай фотошопа :flehan:  (как успя да изчистиш маслото :huh::hilezh: ). Реално нямаше нужда да добявяш ръжда :hilezh:

Хубава е колата !

Пожелания да и се радваш само !  :zustimm:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че е по темата, но някой да е с бензинова D2-ка фейслифт с ръчна кутия във форума?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кара каквото му попадне, иначе има и D2 Фейс, което също кара. Колкото може. Човек може да има повече от една кола, по принцип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вектрата го изкарахте,че има 4-5 коли,а аз съм по кофите...за*би :hilezh:

Ма ти се засегнА ли ся? :lol:

Я кажете какво точно става, аудио поне идва ли или нито звук, нито управление има?

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вектрата го изкарахте,че има 4-5 коли,а аз съм по кофите...за*би :hilezh:

Ако имаш 4.2 с ръчка казвай :)

Търся колега с А8(не S8) 4.2 с ръчна кутия, ако е съгласен да ми изпрати(или да дойда да си изкопирам) екуто му.

От с-ка си имам готови файлове(S6/8), но за тази конверсия сега нямам време оставил съм я за лятото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ще те имам предвид. Но за S8 си имам доста от файловете(със и без ръчна кутия). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го разпозна.

Имаше и снимка някъде на кои тръгваше.Да я търся ли?

Ако не те мързи, ще съм ти много задължен.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгва на Концерт 2, Концерт, Чоуръс и въобще на всичко след '98- ма, което управлява чейнджър.

Продават и външни платки тип дистанционно, които управляват мп3. Все още сондирам как е най- добре, понеже риска да се нахендря с Bose/Blaupunkt с умиращ процесор е почти 100%- ов, ако купувам по- нов ОЕМ плеър.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно зависи от кои точно модели емулатори или как точно там се казват, виж, че на Бубсан не е `фанало дикиш. Ако си сигурен, че тръгва на Делта, дай да пробваме едно такова. Видях в полски някакъв сайт точно като моята делта, дето на мястото на чейнджъра разни жици стърчаха и отиваха в нещо като плеър. Вероятно има и работещи такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на концерта нямаше грижи, както с оригиналния чейнджър.. така и с емулиращия (X-CARLINK).
В поддръжката му пише моделите, които работят с него.

DMCVW1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, тези също поддържат доста модели радиота: http://www.gromaudio.com/

 

На Субару-то бях сложил такова и свиреше прекрасно - разпознава го като външен чейнджър и всичко си е като заводско. Хубавото е, че ги продават и монтират в Бг, та ако случайно не пасва просто няма да ти вземат парите:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има опция за блутут, да. Просто трябва да се вземе и едно донгълче, което се включва в тази джаджа, нещо от рода на 60 лева беше. Аз така и не се възползвах от тази опция.

 

Иначе GROM-а свири всички аудио формати, като най-важното за мен беше - FLAC, че имам доста голяма колекция от музика в този формат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно звучи идеята да си опъна кабел с AUX изход при стойката за чаши и да си забода флашката, кефейкисе на оригиналното радио. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...