Jump to content

Питане за А3 и от мен :)


OSRacing

Recommended Posts

Здравейте фенове! Тъй като имам планове догодина или когато има пара да си сменя колата(аз карам пежото от аватара,не е лошо,но ми е малко и е предно :flehan: ) та Идеята ми е за А3 1.8 Турбо Куатро,независимо кой мотор. Знам,че тази кола е различна като окачване от А4,прилича на това на голф 4(може да бъркам) Тоест макферсон и триъгълен носач,това нещо колко е устойчиво по наще пътища и какви са цените на консумативите,знам че при А4 онези кокали отпред се разтропват и са си парички,но за А3 нищо незнам :flehan: Двигателя ми е пределно ясен,поне главните му неща,освен скоростите-знаете при А4 куатро той е надлъжен а при А3-напречен, та кутията здрава ли е,дифовете здрави ли са на тази кола? Питам тези хиляди въпроси по простата причина, че А4 ми е скъпо за поддръжка и купуване, пък и не ми харесва колкото А3(секи с вкуса си :flehan: ) и + това логично харчи по-малко! Ако можете да ми кажете..как да кажа... минусите на тази кола ще съм благодарен,пък и плюсовете ги знам. Просто се чудя дали има смисъл да дам примерно 12-14 000лв за кола,пък да се окаже дебела за джоба ми.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай си пежака и си свиркай .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да го карам,ма не ми е толко интересен вече! иска ми се куатро да карам а и А3-ката ми е много симпатична :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай пежака ! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети

Ето ти линк от форума....пише какво е окачването на А3-ката...направи си труд да прочетеш :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A3 не беше ли само с Халдекс - смисъл Куатро А4 и Халдекс А3 все пак са си различни неща едното е механика другото предимно електроника...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A3 не беше ли само с Халдекс - смисъл Куатро А4 и Халдекс А3 все пак са си различни неща едното е механика другото предимно електроника...

торсен слагатн на а4 и халдекс на а3 - прав си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже из форума не намерих а се пада малко оффтопик,но може ли да ми споделите каква е разликата? и изобщо как работи едната система и другата + разпределението на куатрото. Единственото което знам за тия системи е,че са здрави да си *** мамата :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...