Jump to content

Пружинен буфер за амортисьори?


Recommended Posts

НЕ!Освен ако не искаш да си счупиш пружините...

Мисля че беше коментирано някъде из форума вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да беше коментирано.Шефа иска да слага на Хюндая и както го питах що иска ми каза че му казал оня представителя за ВТ че било супер и возело по меко  :gruebel: а щели да му дават  и гаранция ако ги сложат те  :nixweiss: Много ми е интъересно дали ще сложи и кво ще се случи в тетайли след това.Аз не бих сложил 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно никакъв. Такива подложки се слагат на коли, на които амортисьорите са им саминали отдавна и пружините съответно и се търси някакъв ефект на повдигане на колата, или ако се слага на пружините на задния мост на колата-да не "кляка" при товарене. Карал съм голф 2-ка с такава глупост на задните пружини, освен видимото повдигане, и осезаемо "неклякане" при товар, няма никакви плюсове това нещо. Голяма вероятност има ако са ти здрави, да скапеш амортисьор или пружина при монтирането на такива подложки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това-,,Пружинен буфер за амортисьори''е пълна глупост и не виждам смисъл да се трошат пари за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз така си помислих, че е измама, но реших да питам от чисто от любопитство, благодаря за отговорите, лек и успешен ден на всички!

Редактирано от Pharmacist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...