Jump to content

Друг двигател за 100-1981г.


И.Иванов

Recommended Posts

...Моят е 1,6 -63 kW с 4 скорости купето е от старите,някой знае ли от какво ауди би паснал на моето купе 2,3 мотор направо с кутията?На снимката долу е моят двигател :flehan: Безпроблемен е ама пусто малък ми идва.... :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колега на тоя кораб с тоя голям двигателен отсек и V8 можеш да сложиш :)

Но ако трябва да сме сериозни 99%гаранция ти давам че можеш да сложиш 5-так 2,0 или 2,3 от С3-ката

Ето ти снимка на моя двигател 5 цилиндъра е 2000 кубика 115 коня.

post-4194-1160674636_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да стане, тука един комшия клонира една Ц2-ка 1,6 с 2,4 дизеларник от Ц3.

П.П Към хубав мотор си се насочил. :rotcol::angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама е супер тая 90-ка...... :angry: такова съм си харесал,ако продам моето или има един убийствен стотак в mobile.bg,който е нещо като V8 -87 година е обаче кърти мивки и не е скъп само 3500 :rotcol: или него или 90-2,3 :angry:

снимкада е от обявата,че не мога да копирам линка нещо,я си кажете меннието за колата и за цената????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А си я купил а сме станали първи приятели :rotcol::angry::bia:

Колата е перфектна щото е като мойта - само дето е с малък фейслифт и 2,3 двигател :angry: - демек става!!!!!

Има и едно сиво ауди 200 на същото място в mobile.bg - то също е добро и е QUATTRO :flop: кърти мивки - 182 коня е !!!!

post-4194-1160770258_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама е супер тая 90-ка...... :rotcol:

Тази 100-ица беше във Велико Търново преди и струваше пак толкова, аз щях да я купувам...обаче не би.

Редактирано от AUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако трябва да съм откровен докрай,с риск да ми се сърдят почитателите на новите модели любимото ми Ауди е V8-4,2 уаттро-208kW от края на 80-те години,тва ми е мечта от години и не знам дали има в Бг такова въобще :) иначе е евтино в Германия,ама не ми се мисли за митото :)

Ще сложа една снимка да се види колата на всички коли(за мен поне де)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бати красавеца, па и върви като дзвер. :):):)

добре де имате ли идея догодина като влезем в евросъюза дали можеме да си вкарваме такива зверове на тънки цени и какви мита или такси ще плащаме,щото аз съм много навит да си докарам V8,там са по 1000-1500ЕврА :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате V8-ка ква подръжка изисква ще те закопае до врато, за 200-тичка нещата са малко по-розови, но и там е филм.

Аз го мисля(дали ще стане е друг въпрос) докарвам още едно NG и един приятел го прави зверския звер.

Та мойта идея е от там се докарва нещо по-конвенционално и тука се прави квото се налага. :)

П.П За тоя подпис модовете ще изядът :) Таз твойта колица съм я гледал в мобилето мисля, много е красива Ц2-ките са ми слабост по принцип. :) Тва с една 17-ка и един зверски петак у него и става нема такава убавиня.

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей голям гърч беше тоя подпис моя,добре че пооткраднах идеята от petertyp44 ,сега е по семпло :) а за 17-ки не е ли много не че калниците няма да поберат и 19-ки :) а за двигателя ще търся някой спретнат 2,3 направо с 5 степенна кутия,пък после ще видим кой ще ми го монтира,като го взема ще питам.И напролет с новата боица(пак подобен металик ще е,някво готино зелено) и с новия двигател.... няма да има по изпънато С2 от моето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш нужда от нещо свиркай, тука един комшия е old school маниак като нас, инфо части и такива неща ще дириме от него. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я виж какво открих в мобилето и си кажи мнението :) От софия е обявата

"Двигател AUDI 2. 6Е V6 - 150кс. Напълно окомплектован, с регистрация - 700лв"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега

ето линка на темата за V8-цата, която пуснах преди много преме http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=13605&hl=Ауди+V8

П.С. Понеже изтрих снимките - сложил съм малко на последната страница на темата :hilezh:

Иначе ако искаш имам много други на този уникат в историята на Ауди, както и на 200-цата :respekt: -казваш и ти ги пращам на пощата :flipoff:

post-4194-1160944183_thumb.jpg

post-4194-1160944229_thumb.jpg

Редактирано от petertyp44
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам цяла галерия на V8 :flipoff::hilezh::dance: ,това ми е любимия модел,следван от 200 turbo quattro,100 ц3 и накрая моето,обаче то след някоя година ще мине в клас ретро и за тва ще си го пазя :bia: напролет новата боица иначе всичко си е 6 салон ходова част :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз може би след нова година ще взимам нещо по-ново и ще продавам моята...та ако имаш интерес и можеш да почакаш.

ако искаш и си от софия можеш да я видиш...подържам си я много добре :respekt:

за момента и търся 3000...има и климатроник 2-кта гуми...лети джанти оригинални...итн...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз може би след нова година ще взимам нещо по-ново и ще продавам моята...та ако имаш интерес и можеш да почакаш.

ако искаш и си от софия можеш да я видиш...подържам си я много добре :flipoff:

за момента и търся 3000...има и климатроник 2-кта гуми...лети джанти оригинални...итн...

звучи доста примамливо,пък и без това не бързам :respekt: а и иазглежда добре на малката снимка ако е,цената също я бива,пък и нямам бърза работа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не сме оспамили :D даже ако питате мен трябвада си има отделен раздел С2,С3 :wall: ,в раздела 100/А6 са само новите модели,аз на моето вече ако му правя ремнт трябва да казвам че го РЕСТАВРИРАМ :respekt:

А снимките са върха,и поне малко прах нямаше ли по тоя двигател,сякаш сега илиза от шорума :hilezh::dance: А джантите са ми любим модел за AUDI :flipoff: Абе колата е готина отвсякъде,за другата година ако не ме изпревари някой ;):D може да се уредя :bia: Пък и дружко си е да вземеш такова возило от наш човек,който се грижи добре за него :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:flipoff: двигателя е измит в средата на юли...след ремонта на хидр. помпа в ТУ и преди морето...даже ме досрамя като я снимах че е мръдсна вън и вътре...но не беше с цел постигане на търговски вид :hilezh:

....относно раздел за С2 и С3....може и да се направи..но и тук сме си добре. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...