Jump to content

Покупка на A6 3.0 tfsi


Recommended Posts

Здравейте,

Моля кажете си мнението за следния автомобил:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11390642663012193&f1=details&slink=5q05mk

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично по снимки ми харесва.Аз също си търся подобна кола,но от България не бих си купил.(лично мнение)особено толкова скъп и сложен автомобил.Другото което е че никои не може да ме убеди,че е на реални километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пръв поглед автомобилът е страхотен мотор. Отиди, разгледай го, покарай го, поискай преглед в Ауди сервиз. Това не са малко пари за кола, така че търси и имай търпение. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата я знам, от доста време се продава. Преди я продаваше частно лице, сега автокъща. Правена и е генерация, минала седмица беше в Порше за смяна на носач, дискове, накладки, около 2500лв. се дадоха. Изглежда добре, но не е на тези километри, да знаеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм че не е на тези километри. Аз също я гледам от доста време. Тя е регистрирана тук. Всичко това не ме притеснява много, стига всичко да и е наред.

А ти от къде знаеш за ремонтите и ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме дразнят автомобили рекламирани от собствениците им като хубави и надеждни, а същевременно карат с уникалните реплики, защото им се е досвидяло да дадат още 500лв отгоре за оригинални джанти :)  

Редактирано от baba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме дразнят автомобили рекламирани от собствениците им като хубави и надеждни, а същевременно карат с уникалните реплики, защото им се е досвидяло да дадат още 500лв отгоре за оригинални джанти :)

Какво имаш в предвид. Нещо за този конкретно, или принципно?

Колата я знам, от доста време се продава. Преди я продаваше частно лице, сега автокъща. Правена и е генерация, минала седмица беше в Порше за смяна на носач, дискове, накладки, около 2500лв. се дадоха. Изглежда добре, но не е на тези километри, да знаеш.

А имаш ли някаква повече информация за този автомобил, защото наистина ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата изглежда много добре по моите разбирания(снимките ми се виждат барнати,няма снимки на таблото, волана и доста други работи ,но от това което се вижда отвътре е свежа) :) ....вероятно си наясно,че такъв автомобил внесен от вън ще излезе малко или много над 40К лв....гледам си от София, колата също....какво чакаш още :)) .... отиваш гледаш, караш и си правиш сметката.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво имаш в предвид. Нещо за този конкретно, или принципно?

А имаш ли някаква повече информация за този автомобил, защото наистина ми харесва.

Имам в предвид това, че джантите не са оригинални което навежда на мисълта че собственика се е стремял към някаква визия но или не е искал да минава на 19ки, какъвто е размера на оригиналните S6 джнати от снимката или не са му се давали парите за тях.

За сметка на това останалото изглежда ОК :)

Ходи карай, провери колата в Порше или при познат с нужните знания, спазари се за цена и ако всичко е ОК за теб купувай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са 19ки :) значи пича добре е платил за тях и явно не са му се свидили пари за автомобила.

Остава въпроса за генерацията.

Правена е за да звучи добре или защото е ремапвана.

 

Аз също съм с генерация, но заради по-добрата визия на задницата с 4-те цевки :)

Редактирано от baba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...