Jump to content

Молба към Софиянци


Recommended Posts

Колега, не знам как й видя откога е временния номер...аз успях да различа само, че е до 2007 някой си месец...но задницата и предницата са на различни коли :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не знам как й видя откога е временния номер...аз успях да различа само, че е до 2007 някой си месец...но задницата и предницата са на различни коли :respekt:

ами аз така си мисля и затова искам съдеисствие

то е ясно че са две коли ама кжо има значение от кога е временния номер може да е правило основен ремонт от август до сега :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се изкажа като разбирач :respekt:

Преден ляв калник е с различен цвят от останалата част от колата, липсват му двете лайстни => много вероятно да е сменян. А калник се сменя не когато го маркира кучето на съседа, а когато е смачкан, и то така, че да не може да се изчука(поне в БГ и Италия така правят :flipoff:)

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре съгласен съм ама искам с такъв мотор или тди за толкова пари а тди за толкова няма значи триабва да е 2.0 моно сега 4акам насти да се върне и да видя знам ли може да е по за добре и да няма ддс догодина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега май ти си поредния залъгал се по климатика.Немога да разбера как хората си купуват кочини заради климатика,вижда се че даден случай колите са в ужасно състояние и въпреки всичко се продават заради климатика.Екстрите не прават колата,както един на всички тук познат колега каза "купи си екстри и да ти седът на паркинга".Продах си моето Б4 за точно 5000лв.без климатик и мога да твърдя че е в пъти подобро от това което си пуснал,само по снимките.Идваха хора да го гледат и първия коментар беше "ми то нема климатик".Отидохме с пича дето взе колата на сервиз,му направиха проверка от А до Я,всичко 6.Сега нека му е зле че няма климатик.

Малко се отплеснах,исках да ти кажа да не се залъгваш по климатика(повечето не работат или спират след 1 седмица),и без това го ползваш 2-3месеца в годината,за тези пари ще си вземеш в пъти по-добра кола без климатик!

Всепак успех при покупката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега май ти си поредния залъгал се по климатика.Немога да разбера как хората си купуват кочини заради климатика,вижда се че даден случай колите са в ужасно състояние и въпреки всичко се продават заради климатика.Екстрите не прават колата,както един на всички тук познат колега каза "купи си екстри и да ти седът на паркинга".Продах си моето Б4 за точно 5000лв.без климатик и мога да твърдя че е в пъти подобро от това което си пуснал,само по снимките.Идваха хора да го гледат и първия коментар беше "ми то нема климатик".Отидохме с пича дето взе колата на сервиз,му направиха проверка от А до Я,всичко 6.Сега нека му е зле че няма климатик.

Малко се отплеснах,исках да ти кажа да не се залъгваш по климатика(повечето не работат или спират след 1 седмица),и без това го ползваш 2-3месеца в годината,за тези пари ще си вземеш в пъти по-добра кола без климатик!

Всепак успех при покупката!

не държа на климата искам да е комби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...