Jump to content

Покупка на първа кола - Аudi A3 !


Recommended Posts

Здравейте на всички, поради ремонт на колата на баща ми (Рено-меган), се наложи да се разделя с половината от бюджета си и сега си търся съвсем различен модел (80-б4) !

Разгледах някои обяви и какво да ви кажа, за толкова пари, тва е положението :

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11396784484588219&f1=details&slink=65tmi2

Обадих се за въпросната кола, собственикът каза, че уж всичкко било здраво (ходова част и двигател), бил сменял съединител през Август миналата година и ми каза, че дори може и да смъкне цената, което ми е подозрително, но това е положението за съжаление ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б4-та не изглежда зле, като изключим шофьорската врата която изглежда пребоядисвана но на снимки не може да се каже. Дори и така да е не бива да те спира да я видиш според мен е добра оферта, съотношение цена/качество :) Каза, че ще си водиш майстор това е добре. По-нагоре ти предложиха дизел, ако намериш 2,0 с ГИ според мен е по-добрият вариант, по-малко проблемен (все пак стар дизел с турбина, колкото и да е железен 1.9TDI :respekt: )

Имаш и още един вариант да караш Рендака на баща си и да си събираш за А3-ка.

Всичко зависи от теб :dance:

 

П.П. Сега видях ръждата и кърпената броня, отново ако всичко др. и е наред може да се оправи но трябва да я проверите добре за ръжда навсякъде 

Редактирано от Krisko_A6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Цитиране на предходен пост!

 

Ами за толкова пари, това е ;д, но ще отида, ще я огледаме с майстора, ще я покараме и ще видим какво ще излезе, ако не стане, ще се оглеждам и за газ/бензин ! :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...