Jump to content

Valeo Xenon Ballast A4 B6


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

 търся да закупя баласт на Valeo за оригинален Bi-Xenon модел LAD5GL. Очаквах да намеря на приемлива цена по моргите от счупен фан, но до момента нямам кой знае какъв късмет.

  За около 150лв. се предлагат, но предвид това, че цял фар има за около 250лв. ми се струва, че не е много добра цената.

 

Възможно ли е някой да съдейства?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xenon.bg предлагат афтермаркет заместители, като има и гаранция и с малко фантазия може да се приберат във фабричното място на баласта, цената е ок 80 лв, помисли над този вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с афтермаркет ксенон,и с "Slim" баласт може да се поберат на на мястото на фабричния. НО, когато пусна фаровете радиото почва да му шуми, и когато е по-слаб сигнала на радиото (обикновено извън града) шуми повече и не се чува вече..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук намерих малко информация - http://www.lltek.com/PRS_bin/PRS_69_A48E_Ballasts_claire.htm

 

Моят фар е като за S4 с малко по големи лупи, леки конструктивни разлики и баласт на задната капачка - LAD5GL

 

В момента някой е решил проблема с slim ballast( китайски), който уж пасва на пространството, но до колкото видях от някъде грее и е почнал да се стопява трансформатора(този 23000v-я), затова търся начин да оправя заводския.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По моргите им искат дори и по 200лв, защото нов в Ауди е 900лв. Аз имам баласт с разтопен единия стабилизатор. Трябва да се смени, а ако твоя е здрав, може да си направиш 2 в 1. Ако имаш интерес ми пиши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...