Jump to content

Ауди с климатик


Велин

Recommended Posts

Съществува ли А4 с климатик?

Гледам обявите, но ми се струва, че дори на тях въпреки, че пише климатик си е баш климатроник.

 

Въпросът ми е породен от чисто любопитство.

Редактирано от Велин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има. Има А4 и с климатик, има и с климатроник. Можеш да ги различиш по управляващия блок на конзолата. Климатроникът е с дисплейче. Друг е въпросът, че климатроникът е климатик, управляван от електроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм виждал две, и двете бяха австрийки.Много рядко наистина,но ги има.

С три големи врътки са, вместо панел.

Те една, и тя пак е австрийка

http://m.mobile.de/portal/index.html#Car/DES/186990377

Редактирано от Konstantin993
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е само с климатик. Слаган е допълнително в Италия - (DIAVIA). Някои от първите А-4 ки особенно 1,6 са излизали без климатици. На самия модел обаче си има място за оборудване за климатик. Поставя се стойка с компресора,радиатори,сменя се шайбата на коляновия вал и управлението и това е.

Между другото си работи доста добре.

 

Аз също не съм виждал А4-ка с оригинален  само- климатик. На по-късните модели се слага масово климатроник.

Тази на снимката отпоста по-горе също е с допълнително слаган климатик.Ако се вгледаме отблизо в бутоните за пускане на климатика се вижда ,че отвора в панела е ръчно изрязван.(и при мен е така)

Редактирано от ru6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Точно. Благодаря за информацията. Гледам масово са с климатроник(гледам сао 1,9 тди), заводски климатици оригинално очевидно няма. Благодаря за информацията и на отзовалите се.

Редактирано от Велин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да си призная не съм се заглеждал дали са слагани допълнителто.Сториха ми се същите като при фолксваген и реших че ги монгират и тук.Интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...