Jump to content

Търся код за радио :)


h0r4ex

Recommended Posts

Здравейте момчета, махна акумулатора и сега радиото ми иска код. По-долу може да видите какво точно представлява радиото и кодовете се виждат :) Ще съм много благодарен ако някой ми каже :)

post-87938-0-56735300-1394359490_thumb.j

post-87938-0-70672400-1394359498_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

AUZ2Z3T1956380- оригинален код-0123!!

Успех!

Благодаря, ще пробвам ! :) Как да я изкарам тая 0 защото номера който трябва да пиша започва с 1 ?

Редактирано от h0r4ex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Как да я изкарам тая 0 защото номера който трябва да пиша започва с 1

 

Нулата ще изкараш с много кратно натискане на бутон 1 след това натискаш бутон 2 толкова пъти докато втората цифра на дисплея стане единица след това натискаш бутон 3 толкова пъти докато третата цифра на дисплея стане две и т.н докато на дисплея получиш  0123 после натисни  мисля,че беше   DX  и  FM1/2  едновремено за потвърждаване на кода !

Успех!

Редактирано от bogege
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

най-добре е да отидеш в ауди - по рамата могат да ги кажат оригиналния код, ако вече не е разкодирано от някой хакер, който да си е сложил собствен :) Във втория случай търси пак някой хакер за разкодиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом му иска код, значи радиото не е било оригиналното поставено в тази кола. И в този случай по рамата няма да са му полезни. Кодът се вади от базата им данни, по серийния номер на радиото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...