Jump to content

Пръскалка на задната чистачка


radi_nrj

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Имам огромен проблем с намирането на пръскалка за задната чистачка на A6 C4 Avant. На времето съм купувал за други коли задни пръскалки и вярно, че смяната не е за хора със слаби нерви ама става.

 

Моторчето ми работи перфектно и не ми с иска да го сменям заради пръскалка, която ще струва 5-10лв. Ако някой знае къде мога да намеря или от каква друга кола може да стане ще съм изключително благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам моторче с рамо и пръскалка! ЛС

 

Ако ти е проблем само тръбичката и тече в капака може да заместиш с пълнител от химикалка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отчупи се долната част където се нанизва маркуча от помпата. След това за голямо мое учудване успях лесно да избия останалото парче дето беше в оста и сега само ми трябва нова пръскалка. Ако не намеря ще ти пиша за моторчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рем.комплект за моторчето + пръскалка 60-80лв нови. Това преди 2-3 години по спомен. Ако видиш зор обади се. Утре доставям до София :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За символична сума колегата Vankata_84 ме снабди с моторче със здрава пръскалка, и рамо за чистачката + супер ценната капачка над пръскалката. Жив и здрав да си, Ванка. днес монтирах всичко и колата доби завършен вид.

 

Тъй като другото мотрче е здраво и не ми се иска да го хвърлям. Мисля все пак да му взема една пръскалка и да си го пазя за резерва или да го пусна на пазара. Ще ще пиша как съм се справил с монтажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...