Jump to content

Мнение


Recommended Posts

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11397126164150874&f1=details&slink=68zy4d

здравейте да ми кажете дали си заслужава автомобила и колко излиза обслужването на мотора че съм лаик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По снимки изглежда добре, обслужването е около 600 лева, трябва да се видят параметрите на дюзите, турбина и рейка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запазено изглежда но постна откъм екстри. Освен ESP всички други стабилизиращи програми са само във въображението на писалия обявата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По снимки изглежда добре, обслужването е около 600 лева, трябва да се видят параметрите на дюзите, турбина и рейка.

параметрите на vag- ком ли да се проверят?

 

Колата по стъкла е 2000г .Екстрите са толкова но и цената е добра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те стъклата не се произвждат в същия ден като колата. Най-вероятно се правят на другия край на света и се транспортират до склад, докато не дойде времето за монтиране. Ако искаш да знаеш годината на произвдоство на колата, най-добрия начин е проверка на VIN. При търгашите януари месец най-често означава предната година регистрация, а за производство не се знае, само проверка на VIN.

Редактирано от Hippo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя и пълен ел.пакет няма горката а за другите как разбра че ги има. Годината е безмислено да я коментираме. Но както вече писах по снимки добре изглежда ако и наживо всичко и е наред заслужава си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите  на колегите.Не съм голем фен на екстрите.До сега съм карал vw 3 r audi 80 b4 бензинови и двете на газ и сам много доволен става въпрос за коли от семеиството на концерна.Сега мисля за дизел та да ме посъветвате 110 к. с. или 116к.с.и слабите им страни .А и да кажа че не си падам по големите скорости и ръчки тези коне са ми достатъчни за моя стил на каране

За vin-на ще го видя и ще го напиша като мина  та някой колега да  го разчете или да ми кажете за темата в която да погледна

Редактирано от aiskrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...