Jump to content

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer 07-10 - Signal too Low - Intermittent


i0rdan

Recommended Posts

Хора, преди време писах за един проблем с имобилайзера. Нещо се раздразних пак напоследък, а дълго време нямаше проблеми. При палене мига лампата за имобилайзеда на А3, 1.9 ТДИ, 97 г. и веднага угасва. След като отново опитам си пали, но почва да мига лампата за подгревните свещи и при диагностика показва:

Колеги, моля за съдействие за тези грешки, мисля че имаше тема преди това, но не я откривам.

Когато тръгна понякога да паля колата запалва и после спира моментално с мигаща лампа за имобилайзера вградения, който по принцип не ползвам и при контакт си изгасва тази лампа когато всичко е наред.

След като запаля колата отново си се оправя, но после мига лапмата за свещите с увитата жичка.

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer
P1570 - 35-00 - -

01176 - Key
07-10 - Signal too Low - Intermittent 

Някой беше писал, че нещо се зацапва около мястото, където се слага ключа, по принцип не виждам някаква връзка с горещо или мокро време, рядко се случва, но когато зачести понякога ме дразни, защото постоянно трябва да си нулирам грешката.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича ми като на проблм с чипа

Ти с каквъв ключ си? Ако си с този който си прибира, често понякога самото чипче се размества вътре и не дава добър сигнал и не иска да пали от това.На един приятел такива мизерии му правише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии точно днес бях с резервния ключ който съм си правил при автоключар и ми даде няколко пъти проблем, но този проблем ми го дава и с уж оригиналния, единственият, който ми дадоха с колата, вероятно по дефолт е бил той резервен и не е сгъваем.

 

Редактирано от thesaint11
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ме притеснява свалянето на airbag-а, не е ли възможно да прецакам нещо и да го повредя или е монолитен блок, който не се влияе от това сваляне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...