Jump to content

Реглаж на врати, как и къде ?


van4enco

Recommended Posts

Здравейте колеги, наскоро станах собственик на А4, б6.

 

Дразни ме това, че двете предни врати се затварят трудно и с повече сила и искам да го отстраня като недостатък.

Гледам и по лайсните, че се разминават с 2/3 мм предните спрямо задните и съдя,че вратите са провиснали

Задните врати се затварят като хладилник.

 

Та директно на въпроса, знае ли някой как се регулират, какви инструменти са нужни или кой може да го направи?

Четох по стари теми,но не ми стана мн ясно, а и идеята да повдигам вратата с крик или др. не ми допада :)

Редактирано от van4enco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същия проблем с шофьорската врата, колата влезе по Каско в един сервиз за боя на малко детаили и им казах да погледнат вратите и да ги регулират.

Силно ме съмнява, обаче да са направили нещо(нещо ми се видя че ги домързява леко).Довечера ще ходя да си я вззема и ако има ефект ще ти пиша къде се намира сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че ползвам темата на колегата, но ако някой знае как се регулират вратите при Б3 нека да сподели! Шофьорската ми врата леко е провизнала в края към бравата и малко трудно се затваря. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех колата, добре че не са се пробвали, викат ми че забравили.Питах ги как ги изправят, онзи ми вика че ги усуквал от пантите OMG [emoji35]

Sent from my IdeaTab A3000-H using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди време ходих да ми повдигат шофьорската врата на хондата. майстора взе един 10кг. чук и един кози крак, и аз излезнах да не гледам... Млати кво прави ефект имаше една седмица, после вратата пак провисна..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Никой ли няма да сподели как се регулират вратите и аз имам същия проблем с предните и най вече дясната тя най видно е провиснала 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-горе колега е прикачил фаил със снимки.Лошото е че трябва да се сваля и калника и после и той да се напасва.По сервизите в София не знам дали някой ще се хване да я оправи, за под 50лв. на врата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се тогава, че съм подвел колегата и на снимките се вижда, че не е свален.В такъв случай няма да е много зор.

Sent from my IdeaTab A3000-H using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите си ги регулирах сам и на око, там където има два винта тип звезда, не на пантите, а където самата врата се заключва. Има едни маркировки, според тях наместваш и не ги отвиваш до край, съвсем леко и с нещо ги почукваш, и пробваш, докато вратата не почне да се затваря леко. Зор е малко, иска се търпение, понеже се уцелва трудно на коя чертичка трябва да е . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...