Jump to content

Как да разбера ако някоя дюза пикае?Симптоми?


Kissman

Recommended Posts

Колеги,по какво точно да разбера ако имам "пикаеща" дюза-при палене ли,по вървежа ли или по нещо друго? И има ли полза ако се чистят с ултразвук?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега доколкото знам имаш ГИ.При по дълго каране на бензин може да се получи това, ,,пикаене " на дюза. Аз на друга кола с ГИ и нестабилна работа на празен ход съм чистил с ултра звук и нещата си дойдоха на място.Пробвах и преди това с добавка на Про тек която до някъде помогна при мен ,ама с тия ГИ нещата бързо се влошават пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нестабилна работа на празен ход,имам от доста време проблеми с палене на топло.Насочиха ме някои хора към дюзи ,та затова питам.други казват че не е от дюзи,защото колата ще тресе като запаля ,нестабилна ще е,все едно работи на 3 цилиндъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш проблем след като е карана колата, след 20мин пробваш да палиш и не стане от първи път, а стане от втория примерно-имаш проблем с дюза на ГИ-изпуска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема се оказа в бензиновата помпа. След почистване на дюзите със спрей за карбуратори колата започна да пали още по-лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Мисля да сменя някой слънчев ден някои неща и да видя дали ще има ефект понеже никой досега не е можел категорично да каже от какво е.Ще сменя дюзите на ГИ,горивен филтър,ще почистя бензиновите дюзи.Бензиновата помпа е сменяна скоро.

Редактирано от Kissman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...