Jump to content

Audi A4 2.5TDI 180 quattro (2001)


Recommended Posts

Здравейте, до преди една две седмици се оглеждах сериозно за А3, но тъй като не успях да намеря нещо читаво и тези които гледах не ми харесаха, реших да потърся в по горния сегмент, а именно А4.
http://www.cars.bg/c748081

Ето тази колица ми хареса на пръв крив поглед. Ще отида да я видя, но преди това ще съм благодарен на всякакъв вид мнения и съвети относно модела с този двигател.
Поздрави!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не седиш мирно в 307цата ама щом те влече,виж я.Има доста изписано за тези мотори,приготви евентуални 1200лв за първоначално обслужване,освен ако не ти е гарантирано на 100%,че е направено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

307цата се кара в Испания, имам и едно Е39 бензин което ми е за продан. Но както и да е, търся си кола за в България, не ми се пътува вече това са 3600км - 1000евро с пежото и 1300 с бмв-то.

 

Аудито сега един мой човей ще ги види. Собственика  казва че не знае какъв код му е двигателя. Ако ви предоставя вин-а, от там предполагам ще се разбере?

Проблема с валовете по какъв начин може да установи?

Редактирано от KI_YOOU
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кода на двигателя е АКЕ, ако е 180 к.с. и колата е 2001. BAU, BDH са от моделна 2003 г.

Валовете се виждат частично през капачката на маслото - светни с нещо и погледни гърбиците. Ако се вижда голям износ, имай предвид още минимум 1200-1400 лева. Питай евентулано с какво масло се е карала колата преди - ако е с оригинално, има шанс да е запазена отвътре.

Проблемни възли по тази кола освен газоразпределението могат да бъдат ГНП и турбо, дюзи, дебитомер.

Абе трябва си една подробна диагностика преди покупката.

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...