Jump to content

КРИВ ЗАДЕН МОСТ? ИМА ЛИ РЕГЛАЖ?


Trimontcium

Recommended Posts

Колеги задните гуми ми стоят в следната форма   /   \   има ли реглаж на задния мост или както ми казаха вече двама майстори: НОВ заден мост?

 

 

1.9 TDi AFN без ГЕКО :)

Редактирано от Trimontcium
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ква е колата бе колега куатро ли е кво е?

 

ако е с цял мост отзад няма реглаж!

 

заводски някои коли с цял мост отзад гумите им седят така под определен градус , но като идеш на свестен реглаж ще ти го обеснят това!

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тампоните нямат отношение към камберите на гумите......

 

няма реглаж този мост на камберите!

 

кажи това Тримонциум , ако означава , че си от Пловдив да те пратя където требе!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма регулиране на този мост......интересно ми е обаче,как така и от двете страни са с този наклон гумите....да няма някаква интервенция да е правено?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стария ник от пубертета ми е, в Бургас съм,  и точно Camber ъгъла е, от изводите от мненията ви, май ще трябва да ходя утре до моргата за мост и после полиеретанови тампони в Стара Загора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма регулиране на този мост......интересно ми е обаче,как така и от двете страни са с този наклон гумите....да няма някаква интервенция да е правено?

не просто фабрично колите с цял мост , които са със спортно окачване на задния мост имат отворени камбери , на някои им личи повече на други по малко в зависимост от експлоатацията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз имах същия проблем с А4  . Веднъж бях натоварил колата с около 700 кг. минах 200 км. и кво да видя на другия ден гумите изядени отвътре . И аз ходих по сервизи  но  се оказаха криви гуми (понеже бяха доста стари). Ако  погледнеш задния мост сам ще разбереш че това нещо не може да се изкриви(като изключим удар или разни изпълнения с ръчната)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...