Jump to content

Неработещ Комфорт Модул


HellrazoR

Recommended Posts

Здравейте,

пиша от името на приятел имащ Ауди А6 98г., 1.9TDI.

От запушени дренажи му влиза вода в купето след дъжда онзи ден и му наводнява доста обилно отвътре колата.

Комфорт модулът (който е в краката на шофьора също е намокрен), управляващ ел. стъкла и др. екстри впоследствие не работи.

Свален, подсушен и пак монтиран - не работи.

Въпросът ми е - има ли някой ел. техник в Пловдив, който може да го отремонтира, защото подмяната му е доста трудна, тъй като трябва да е от една и съща кола с един и същи номер на комфорт модула.

 

Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комфорт модулът не е труден за смяна чисто физически, а и се намира - по моргите предполагам за 100-150 лева ще се намери.

Само трябва да се запише точния номер за сравнение. Самия номер го пише на кутията.

 

Конкретно с координати на техник не мога да помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да препоръчам колегата buzzi-на мен ми смянаше комфорт модул който се намокри по същия начин, само че на 1.8Т. Важни са първите цифри доколкото знам-а от последните колкото по-голямо съвпадение-толкова по-добре. При мен май се различаваше една от последните цифри, и някои "екстри" ми бяха по-различни (различни режими и премигвания на лампите при отворени/затворени врати и пр. които преди ги нямах)..но всичко основно си работеше както трябва. След това и ключвете и бутоните там трябва да се обучат, така че не е просто да махнеш стария модул и да сложиш новия...пък и всичките кабеляци се режат и след това цвят по цвят се запояват за тези на новия модул. За 100-150 не знам, аз намерих от морга за 180лв, за работа не помня колко ми взе, беше преди повече от година, но съм доволен, ако искаш му пиши, той може да ти съдейства и за намирането на самия модул, на мен ми го намери той, за 1 ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...