Jump to content

Трудно пали


v1ppers0nn

Recommended Posts

имах същия проблем благодарение на този сайт се оправиха нещата.пробвай преди да запалиш да включиш фаровете и тогава палиш,при мен така се оправиха нещата.дано и ти да се разминеш с най-малкото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво де, но тази В7-ца каккъв мАтор има, че така само със шарен боб може да помогнем...

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз този проблем го имам от поне година и повече и досега никой не е могъл да открие от какво е.Сменил съм бензинова помпа,свещи,нов акумулатор,чистене на дросел,правил съм куп експерименти и няма полза.Студена пали лесно,топла трудно,това е!

Редактирано от Kissman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от тук трудно ще ти оправат колата.Закарваш я при някопй читав майстор,мерите компресия,налягане на маслото и както ти казах горе налягането на помпата.По този начин на 99% сам ще си отговориш на въпроса защо пали трудно.

Успех с намирането на читав майтор  :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдааа ....това с читавия майстор е меко казано мисия невъзможна.Ако имате някой конкретен добър диагностика (защото трябва човека да има желание и нерви да си поиграе)споделете.....иначе сме само в сферата на добрите пожелания от които май никой няма нужда .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...