Jump to content

Смяна на окачването с Кони


hristo666

Recommended Posts

Преди два месеца взех окачване Кони червено, на него пише че е произведено в Германия , купих го от един който си продаваше колата и да направи  някой лев повече . После си взех и пружини оригиналните за 1,8 т  да стане висока колата , че със стария Бодж и ниските пружини беше ужасно ниска четири пръста , но много стабилна. Според мен това Кони не струва, на завоите не е толкова стегнато като ниското окачване . С хубави пружини дали ще стане по стегнато возенето ?И да питам дали има пружини които са като стоковите само че да са по спортни , на височина да са еднакви ,а да са по здрави? Това Кони ми излезе 470лв с пружините и 70 лв за смяна на окачване, ако бях събрал още 300 лв щях да си взема ново жълто Кони ,то трябва да е по-добре. Преди това се бях се надъхал за Билщайн за 1200 лв но се отказах :D , защото пак много пари и незнам с - 30 мм дали ще става за каране в града .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет

Може да пробваш с eibach pro kit 30/25, черни.От скоро съм с такива и според мен са много добри пружиняци!!Гущера стана много стабилен,визията перфектна и се запази комфорта.Пружините сравнени  с 1BE са еднакви на височина,но са малко по-меки и съответно когато се монтират, купето ги натиска повечко  (10мм).

Редактирано от Raziell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само 1 см разлика е добре мислех че е към 3 отпред  :)  и 2,5 см отзаде с този кит.



Имаш ли снимка странично или някаква на колата да видя как е станала с пружините ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Ще направя и по-късно ще кача :)

Относно височината 1BE e 20mm по-ниско от 1BA(стандартно окачване), a Eibach с 30мм по-ниско от 1BA! Значи между 1BЕ и Еibach е 10мм

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...