Jump to content

Нови интериорни пластмасови детайли


Daniel Danov

Recommended Posts

Колеги, интересно ми е дали се продават нови пластмасовите детайли по купето напр. страничните кори при коланите, дръжките на вратите и т.н. Все ми се струва, че някъде ги бях гледал но уви не ги намирам сега из интернет. Пък и не само интериорни, а и пластмасите отвън под чистачките примерно :)

Редактирано от Daniel Danov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Здравей! На мене ми се наложи да сменям вътрешните пластмасите  на задните колони, беше голям зор да ги намеря. Намерих ги след като прерових и звънях на много обяви за ауди на части в olx / продавалник/.
Успех! 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, явно по морги ще се ходи, въпреки че силно се съмнявам, съдейки по срещата си с 2-3 моргаджии, да им се занимава със свалянето на толкоз лесно чупливи детайли. В ebay ги има доста, но там са цифри. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кажи на тоя в моргата, че за 2-3 лева сам ще си го свалиш, той така или иначе няма какво да го прави... (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой колега знае ли дали корите по предните колонки и тези  горе при коланите са еднакви за седан и комби. Задните ясно, че не са, но да не би случайно да има малка разлика и при другите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кажи на тоя в моргата, че за 2-3 лева сам ще си го свалиш, той така или иначе няма какво да го прави... (:

Да ги продава? [emoji3]

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Не им се занимават колега! Моите ги купих от морга в Пазарджик, като преди това във две морги около Варна ги счупиха при свалянето. Излезнаха ми 24лв с доставката.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...