Jump to content

Мнение за А6 ц5 2,7


Recommended Posts

Здравейте колеги. Посъбрах някой и друг лев, та е време вече и за "нова" колица. Със сигурност искам нещо немско, но все още не зная какво точно. За сега тази ми хвана окото, ще съм благодарен на всички изразили мнение относно колата - http://www.cars.bg/c802965

 

Благодаря Ви предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно не обичам да коментирам коли само по снимки но тая е смачкана от каране километрите са поне х3 .... 2.7 за 4К лв си е здраво рискуване, тая кола като нищо може да крие ремонти колкото струва. Аз лично само в момента в който отворя обява и видя цялото табло намазано със силиконов спрей за 2лв и директно я затварям. 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така не може да се каже по снимки,но на тази цена рискуваш много.Само газта и е 1500лв.По добре се насочи към друг двигател от гамата,този е много скъп за подръжка пък и не предлага много повече от 2.8 например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нищо че моята лична кола е Ц4 аз съм търговец на коли и съм карал и имал много коли.Спорът ни в момента е излишен.Исках да дам съвет на човека защото всекидневно идват и при мен хора които не знаят какво купуват.Вярно 2,8 е атмосферен двигател,но ако колегата държи да е с турбо много по- добре е да е 1.8.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да 2.7 е възможно най-скъпия за подръжка двигател за ауди ц5

Формално погледнато е така, но разликата с 2.4 и 2.8 всъщност са две турбини. Те не са консуматив и дори да се наложи ремонт, то той ще е еднократен.

Сравнението с 1.8т е безмислено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради незнайни причини обявата е неактивна вече, тоест може темата да се заключи. Още веднъж благодаря на всички, изразили мнението си.. търсенето за съжаление продължава :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нищо че моята лична кола е Ц4 аз съм търговец на коли и съм карал и имал много коли.Спорът ни в момента е излишен.Исках да дам съвет на човека защото всекидневно идват и при мен хора които не знаят какво купуват.Вярно 2,8 е атмосферен двигател,но ако колегата държи да е с турбо много по- добре е да е 1.8.

 

аз не споря с никой колега не се засягай

просто сравняваш кон с кокошка, двата двигателя нямат нищо общо..... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кеф цена няма! 2.7 е страхотен мотор и си задлужава всеки лев поддръжка. Но ако търсиш нещо по-достъпно, гледай 2.4 или 2.8. Защото като свършат събраните пари ще стане интересно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...