Jump to content

Препоръчайте поставка за телефон/навигация върху таблото


loxs

Recommended Posts

Здравейте,

 

От скоро карам S6/C4 2.2T. Много сериозен ми се вижда проблема да измисля къде да си поставям телефона.

Така като гледам, най-удобно ще е нещо, което да го държи точно върху таблото. На Ц4-ката е като рафт отгоре. И за някой по-висок като мен, ако сложа телефона върху него, изобщо няма да ми закрива стъклото.

Не ми се иска да лепя вендузи за стъклото. Най-много бих се радвал ако може по някакъв начин да се закрепи поставката за самата горна част на таблото (по средата или от страната на "навигатора")

 

Разбира се, ще се радвам и на други препоръки. Къде си държите вие телефоните?

 

ПП: Ето, в тази зона бих искал да си закрепя телефона

 

audi%2Bdash.JPG

Редактирано от loxs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдясно на барчето стоеше моята. Бях я закрепил между жапката и барчето - там бях мушнал регулируемото рамо на стойката отзад. Самия вакуум го бях махнал и стърчеше само "телта" на стойката мушната в процепа между барчето и кората на жапката. Доста удобно и прибрано стоеше, GPS-a си хващаше отлично, а и телефона беше на сянка повечето време. Така изглеждаше:

 

http://audibg.com/forum/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=153317

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение каква марка е стойката, просто й махаш вакуума отзад за да остане само "телта". Мушкаш я между корите и я изкривяваш така, че да ти е удобно. Такива стойки съм виждал в Кауфланд, 10-15лв струват.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде и да го сложиш,се е криво...аз не бих дупчил таблото.

..кажи нещо за колата..от къде я взе,к'ви са ти плановете..газ,чип... :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е идеята - нищо не се дупчи при монтажа на стойката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде и да го сложиш,се е криво...аз не бих дупчил таблото.

..кажи нещо за колата..от къде я взе,к'ви са ти плановете..газ,чип... :zustimm:

 

Имаше една дето постоя доста време в една автокъща в Стара Загора. Спазарих я за добра цена.

До тук 2.5 хиляди за "стягане". Като цяло е супер. Доволен съм.

От тук насетне, газ, както и тотално препрограмиране на компютъра при един факир в Литва (или Латвия, все ги бъркам :) )

След това интеркуулър от ивеко :). И мисля да спра до там.

Но знае ли се, апетитът идва с яденето. Нищо чудно да го откарам и до RS2 spec :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aхамм. е честитка,да се не троши....аз така си и мислех,швейцарката с червените лайсни на задните колони :)

.. някой ми каза,че продавача бил голем спек и не щел да сваля от цената.....ама супер щом си се спазарил...

Сигурно рано или късно ще се запознаем с тебе...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно, въпросната швейцарка :)

 

И да, за няма и месец откак я карам, вече се запознах с 5-6 настоящи или бивши собственици на такива коли :)

Даже се учудвам, че няма някаква по-сериозна организация при толкова фенове. Някакви сбирки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се занимаваш с prj, има чипове налични. Дай знак ако искаш да се сдобиеш с такъв. Имаме на ABT-260 кс, Hohenester -303 кс и някакъв неизвестен на 280 кс. Всичките вървят еднакво [emoji1]

Кулерът няма да ти помогне изобще със сток карантията.

Сбирките са всеки ден, само да ги знаеш къде са. :)
 

При тези коли най-възлови са последните 10 000 лв ;) Цитирам cordoba16 ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от doncecone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

При тези коли най-възлови са последните 10 000 лв ;) Цитирам cordoba16 ;)

 

 

Потвърждавам  ин примис   :hilezh:  :hilezh:  :hilezh:

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата. Ето как си го бях направил аз на Тиграта, там нищо не се наложи да се дупчи, като имах резервна духалка и ако исках да я махна стойката само сменях духалките. Може да се сложи и на средните духалки без проблем:

 

IMG_20130215_164808.jpgIMG_20130215_164826.jpgIMG_20130215_161430.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...