Jump to content

Система за домашно кино


Recommended Posts

докато Denon от модела 2805 нагоре е само в Япония

. . . т.е. от 2000 лв. нагоре!!!

Значи ли това ,че под тази цена всичко е компромис!?!?!?!?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. . . т.е. от 2000 лв. нагоре!!!

Значи ли това ,че под тази цена всичко е компромис!?!?!?!?!?

Всичко е компромис, независимо каво правиш, така или иначе! :wall: И 20 000 лева за Hi-Fi да вкараш, пак някой ще ти каже че си направил компромис:wall:

Моето мнение е, че до 2000 лв. може да се направи нещо чудовишно при добро желание:hilezh: По късно ще дам някаква по-подробна идея, че сега бързам:wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази с-ма на Денън е опит да се задоволят най-ниските изисквания за hi-fi звук. Определено няма общо с hi-fi звука, но определено е класи над "All in One" системите за домашно кино от сорта на Сони, Самсунг и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Пускам си и моето мнение... ( Трябва да се изкажа - няма начин :hilezh: )

Мнението старо но изчерпва всичко според мен : http://audibg.com/forum/index.php?s=&showtop...indpost&p=98682

Успех в избора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пускам си и моето мнение... ( Трябва да се изкажа - няма начин :huh: )

Мнението старо но изчерпва всичко според мен : http://audibg.com/forum/index.php?s=&showtop...indpost&p=98682

Успех в избора.

Мога да ти разкажа, но ако се навиеш на комплект като за "Арена" ще трябва да отделиш колкото за две нови S8. Дали не отиваха и към три :bia::( И това е само за една зала... с THX процесора и стъпалата, обаче няма да получиш сертификат!!! B):huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

corso,А2, А3, А4, А6, А8 са все Ауди и имат повече от 100 години традиции. Защо тъпаците си купуват А8 при положение че могат да минат с една А2:)? Същото е с ресивъра Онкио за 300 лв и за 1300. Що моя AVR3805 е 2700 при положение че 1705 е 300???????? И що изобщо се предлагат модели различни от най-евтиния при положение че според теб щом пише денон и в най-скъпия и в най-евтиния има едно и също?????? Май ти се изказа лаишки:huh: А съм фен на двете марки щото в къщи съм с Денон (от скъпия модел щот съм балък) а в пицарията сложих Онкио-то 601 дето струва 900 лв. Що така съм постъпил ли? Ми щото са в различен ценови клас респективно качеството на звука е доста различно. Как съм разбрал ли? С висене около 2-3 месеца по магазините И СЛУШАНЕ:dance::bia::bia:

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....С висене около 2-3 месеца по магазините И СЛУШАНЕB):):huh:

Честита Нова Година!

абе ти не беше ли редови служител, с фиксирано работно време? :bia::huh::(B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години Роска:bia::):huh: Редови служител не съм:( Фиксирано работно време никога не съм ималB) Даже с шефа ми си имаме приказка на тема Hi-Fi и сме се засичали в работно време в София Аудио Център но никога не е имало проблем на тая темаB) Всъщност именно той В РАБОТНО ВРЕМЕ ме насочи към Денон, аз имах Onkyo 601 и бях решил да вземам 803 когато ми каза ,,чуй и Denon и пак ще говорим,,:huh:

Всъщност шефа казва ,,все ми е едно къде си, ако искаш продавай и от плажа, все ми е тая, искам резултати,,. Но в инатерес на истината работя и в събота и в неделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...