Jump to content

Аларма проблем


golfa

Recommended Posts

Здравейте колеги  ,малко помощ  ако може  да  окажете. Значи  ситуацията    е следната   ,едно приятелче с  А4  99г   си  прецака ключа  по точно му се стопи пласмасовата кутийка от към страната на бутоните  естествено  дистанционото  отказа  в следствие  алармата  му  остана  постояно включена  не мога да си обясна по каква причина  ,би трябвало с ръчно  отключване  да се  деактивира  но не   и сега  като  отвори врата се  активират клаксон  и мигачи  клаксона  го прекъсна  да не пищи  но мигачите  си светкат   доста време  и  угасват  .Т  а дайте съвет  какво трябва да се направи   имам  ваг ком  последна версия  може ли да се  изключи   и  ако да  как  ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

ми...пичове какво да ви кажа? нов съм във форума. нов съм и с аудитата. проблема ми е следният. от около 2 седмици имам В5. няколко дни след като го купих оригиналната аларма започна да си се включва сама. без никаква закономерност. 2 минути след като я заключа, 2 часа, на другия ден-никаква закономерност. в същото време май е активна и другата, после монтирана. въпросът ми е аз ли нещо разбутах с дистанционното. с един и същ бутон заключвам и задеиствам алармата ( явно и двете аларми ). ще имам ли някакви проблеми ако просто хвана едни секачки и изрежа тоя клаксон и къде точно да го търся може ли по тоя начин да прецакам нещо с централното, имобилаизера или другата аларма? скъса ми нервичките тая оригинална аларма, иначе колцата е страшна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

клаксона трябва да е този на колата не го пипай.

Вероятно обемния датчик е прецакан намира се в плафона трябва да го изключиш и тестваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря! опитах обаче следното. седнахме в колата с един приятел и се заключихме вътре. и двамата сме по 110 кила. говорихме, въртяхме се насам-натам. нищо. не се активира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...