Jump to content

Ксенон Ауди А4 Б5


malakie7ca

Recommended Posts

Здравейте колеги, отскоро съм във форума и ще ме извините ако нещо съм пропуснал или направил не както трябва (чувствам се извинен вече :blush: ), та на темата, искам да "забия" ксенон на колата, но не искам да го слагам на стандартните фарове, а да си сложа лупи и се ровя по сайтове за нещо хубаво и евтино  :lupe: , но така и не попадам на подходящите, като че ли. Въпроса ми е дали някой предлага нещо подобно на горепосоченото или да ми даде съвет какво да правя, къде да търся или от сорта, до тук съм търсил в глобалната- гугъл, олх, ибей, морги и от частни лица но все има проблем: гугъл -повечето са нови или не отговарят за а4, а примерно за а6, олх -имаше 1-2 варианта, които ги пазя като последен вариант за покупка :unsure: , ибей- не предлагат доставка до България, а в повечето морги или частници са продадени или със строшено стъкло примерно. В общи линии ще съм благодарен на всеки за изразеното мнение по въпроса. Благодаря предварително! :respekt:  :flehan:   :respekt:  :flehan:   :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам,търсиш фарове с лупи т.е. фейслифтовите.Така ли е?Защото само лупи няма как да сложиш...

Sent from my LT25i using Tapatalk

Има евтини фарове в ибей и повечето правят доставка до България,но по-евтино ще ти излезе да си вземеш оригинални на Valeo от някоя морга.

Sent from my LT25i using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеле майко, лупи вградени в рефлектор. Т'ва дори не намирам подходящ речник да се изразя.
Колега, хубаво и евтино в то'а свят няма. Както има една стааааааара приказка, евтиното винаги излиза по-скъпо.
Според мен решението е фейслифтови фарове с лупи и хубави ксенони.
(ама доколкото знам, трябва да се реже и малко ламарина, защото много го мисля този вариант вече 2 г.) и все не ми дава сърце.

Редактирано от dope_hat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изрязването на ламарината на калниците е минимално и определено си заслужава. Намери си от морга или от olx фейслифтови фарове, ако имаш лев им рециклираш лупите, слагаш ксенон и ще се родиш. Има и вариант за нови фарове фейслифтови куча марка за около 220лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, използвам термина "лупи" понеже ми дойде по- бързо и лесно да го пиша отколкото примерно "кристални фарове", колкото до хубавото и евтино  за нарочно го написах така защото ако го сложа в кавички помислих, че ще се получи двусмислица, а аз търся нещо евтино като цяло, а не чисто нови фарове за по 350-400лв  :steinigung: мм т'ва само лупи не ми харесва, а и мисля, че няма да се справя да ги нагодя сам, колкото до предложението на колегата за рециклажа, повече ми харесва, като че ли, но и не знам има някой, който да се занимава с това или сам да се опитам като събирам част по част :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата geraka от форума ще ти ги рециклира. Само си намери фарове от някоя кола тук на части или морга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря, като намеря ще се обърна към geraka, а след това ще покажа и резултатите :verweis::magic:

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...