Jump to content

Гуми размери ???-Aуди А4 В6 2001 модел автоматик бензин -


Recommended Posts

Здравейте,

Имам такъв въпрос фабрично дават гумите да са на 17 ки 235 45 17 

аз в момента съм с 225 45 17 летни искам да сложа зимни на 225 50 17 но калкулатора за гуми ми дава недопустима разлика...

Въпроса ми е може ли да сложа такъв размер гуми , ще пречи ли на АВS ...нещо имало някакви датчици не знам точно какво . Този размер ще окаже ли влияните ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица видях една Б6 3.0 с 225/50 и си караше момчето.Просто изглеждаха много плътни в калниците и незнам като е натоварена как е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега силно ме самнява да и дават фабри4но 17-ки ина4е по4ти  всякав цолаж джанти с гуми ще станат стига да влезнат в калниците и да не опират  а при теб никакво влияние няма да окаже понеже ска4аш на малко по високи брата караше с такива на пасат 5 никакав проблем  а аз имам сащото ауди като твоето фабри4но с 205/55/16 но в момента таркалям 245/40/18 а при мен ве4е има влияние разход, варвеж понеже тежат мн пове4е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа извинете, но тези въпроси, относно гумите, какво общо имат с Раздел "Как и какво Ауди да си купя?" ... :unsure:

... или вие почвате от гумите, пък колата после ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица видях една Б6 3.0 с 225/50 и си караше момчето.Просто изглеждаха много плътни в калниците и незнам като е натоварена как е

мерси много мен ме интересува 4е калкулатора на гуми показа дава разлика в км 4км на километража .... и най ве4е за АБС системата нещо сензорите да не се лъжат ..понеже съм с 4 незнам има ли 5 който контролира вси4ките ... или са поотделно 

колега силно ме самнява да и дават фабри4но 17-ки ина4е по4ти  всякав цолаж джанти с гуми ще станат стига да влезнат в калниците и да не опират  а при теб никакво влияние няма да окаже понеже ска4аш на малко по високи брата караше с такива на пасат 5 никакав проблем  а аз имам сащото ауди като твоето фабри4но с 205/55/16 но в момента таркалям 245/40/18 а при мен ве4е има влияние разход, варвеж понеже тежат мн пове4е

мерси много мен ме интересува 4е калкулатора на гуми показа дава разлика в км 4км на километража .... и най ве4е за АБС системата нещо сензорите да не се лъжат ..понеже съм с 4 незнам има ли 5 който контролира вси4ките ... или са поотделно 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има и 6-ти и 7-ми които контролират 5-тия та да контролира останалите  :hilezh:  пич стига глупости, слагай спокойно високи гуми на 50. 

 

Единственото, което може да се каже като минус е че съвсем леко километража може да лъже. Другото са само плюсове, като по-добра возия из нашите ями и по-висок клиренс, което сравнение с тия +4км които си видял си е направо супер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...