Jump to content

Navigation Plus RNS-D


Recommended Posts

Здравейте, искам да попитам нещо имам горепосочената навигация в колата но нямам Cd changer. Когато се опитам да пусна диск там над екрана където е мястото за диска не ми го приема. Някой знае ли нещо по този въпрос? Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото "там над екрана" е за CD с навигация и карти, попринцип changer-a е в жабката и при липсата му би се сложил лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията. А да знаеш случайно колко струва changer-a ?

 

Разрови продавалника и базар бг. Нормалните цени са от около 80-120 лв. Не съм пазарувал, от лични наблюдения по обяви ти говоря. А ако имаш възможността както каза колегата X- car Link е черешката на тортата ама парите са му повечко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,моят проблем е,че вкарах диск-двд,в навигацията.А тя е RNS-D,и чете само CD-та.Сега незная как да го извадя.Някой да помогне,моля ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутона горе вдясно, където се слага диска - не е ли това търсения бутон, че не се вижда добре на снимката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма директен бутон за изваждане....трябва да влезеш в менюто чрез бутона MODE....моята обаче е на немски език и не мога да ти обясня по-памет след това къде да натискаш.....

Редактирано от nikif1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е този бутон.Пробвах го няколко пъти.На този бутон горе в дясно,има нарисувано нещо като знаменце,или флагче,но не е този.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е на английски.Като влезна в менюто чрез бутона MODE,много стъпки ли трябва да направя още?Благодаря ти предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...