Jump to content

Актуализация на карти и фърмуер за MMI 3G Basic.


eracer

Recommended Posts

Аха и казваш колегата да хване да ги оправи, сякаш той е правил картите... :)

Не си ме разбрал - може да видиш, че аз съм постнал линка за картите, а не колегата.

Просто колегата hepo бе попитал точно за новата част на Малинов и аз отговорих.

А относно актуалността на картите - явно не сме висок приоритет за Германците, но и това е по-добре от нищо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко уточнения след кратка борба и аз успешно ъпдейтнах до 260,благодарение на congo за файловете и моите отминали премеждия с навигации искам да ви посъветвам,не ползвайте Мак(Мака слага едни системни малки файлове) пречещи на картите да се ъпдейтнат.Така също не ползвайте нови високо скоростни СД карти,също са проблем.Това засега от мен успех при ъпдейта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко уточнения след кратка борба и аз успешно ъпдейтнах до 260,благодарение на congo за файловете и моите отминали премеждия с навигации искам да ви посъветвам,не ползвайте Мак(Мака слага едни системни малки файлове) пречещи на картите да се ъпдейтнат.Така също не ползвайте нови високо скоростни СД карти,също са проблем.Това засега от мен успех при ъпдейта.

 

Аз днес имах намерение да си взема точно високоскоростна карта 32ГБ, какъв може да бъде проблема?

 

имам два вряната: 

 

1. Памет, Sony 32GB SD, class 10 UHS-I (70MB/sec Read)

2. Памет, Sony 32GB SD, UHS-1, 94MB/sec read, 60MB/sec write

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на колегата Congo за усилията от негова страна и безкористната помощ!

Един въпрос, има ли поне 1 съществено подобрение в тоя нов фърмуер ъпдейт, което да го прави силно препоръчителен?

Мога ли да кача новите карти за 2016 на версия 257? В момента съм с 257 и карти от 2014

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес имах намерение да си взема точно високоскоростна карта 32ГБ, какъв може да бъде проблема?

имам два вряната:

1. Памет, Sony 32GB SD, class 10 UHS-I (70MB/sec Read)

2. Памет, Sony 32GB SD, UHS-1, 94MB/sec read, 60MB/sec write

Аз съм с карти - две, за всеки регион по една. Моите са 16GB на SanDisk ~70mb/s. 16GB са много, 32GB загуба на пари, 8GB е достатъчно. Даже само една за нашия регион.

Sony не ме кефят, имал съм проблеми преди време и от тогава ги отбягвам. Като ги отвориш не искат да ги сменят да ги ева, опаковката била развалена, само дето няма как да се отвотят по друг начин... [emoji36]

Sent from my A0001 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Колега congo, има ли значение на какъв език ти е MMI, защото ъпдейтваш фирмуера за да ъпдейтнеш навигацията? А ако ти се пие бира ти предлагам да ми ъпдейтнеш навигацията в удобно бирено време за теб :bia: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да благодаря на колегата congo за безкористната помощ. Днес отдели 2 часа от личното си време и моята навигация е ъпдейтаната до последнат версия.Утре ще се разходя из БГ и ще я тествам. Трябва с много бира да се реванширам :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...