Jump to content

Предни говорители B4


racoon

Recommended Posts

Някой да каже плс как се демонтират предните говорители на B4 - установих, че на левия мембраната е изгнила и прокъсана и за това ми гъгне от известно време, но противно на очакванията ми не видях как да извадя говорителите от към решетките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега колонките ти имат едни ушички които са хванати към таблото с рапитки.Развиваш ги и с приплъзване на страни излизат колонките.Лесно е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ушичките ги виждам и на новите говорители - проблема е, че на монтираните не се виждат, а и формата на отвора е по-малка от самия говорител и леко неправилна (но си е оригинална не е обработвана) и покрива тази част от говорителя където се предполага, че са ушичките. Единствено видях ламаринка, която обхваща кората на таблото вътре в отвора -предположих, че е за рапидка но на самите рапидки очаквах да се вижда главата, а нещо я нямаше... То и мястото там е такова, че не може лесно да си завреш главата за да гледаш :hilezh:. Утре ще гледам пак по светло - мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да се крепят на две от "ушичките" че за др. няма място, при мен направо са резнати 2 на колоните. Иняче ти трябва къса отверка и едни голямо за стабилизиране на ръцете и нервите, че иначе хвърчат болчета като за световно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези с които доиде колата бяха просто "хвърлени" вътре в дуките.На нищо не бяха закрепени и много лесно се извадиха.Незгодна е работата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така... както казва landolin ушичките би трябвало да са две, като едното дори не се хваща с болт... Ето тука скърпих едно картинче за всички, които го пожелаха :-) Днес ще видим как е тая работа...

post-777-1163570606_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така... както казва landolin ушичките би трябвало да са две, като едното дори не се хваща с болт... Ето тука скърпих едно картинче за всички, които го пожелаха :-) Днес ще видим как е тая работа...

Само да ти кажа най- важното- като отвиеш винта, дърпаш силно, ама като на чужда кола :hilezh:

Аз като сменях моите, не смеех да дръпна по- силно и реших, че имат още някъде скрит винт, добре, че Ваското ме светна после как става- със силно дърпане :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,да не пускам нова тема може ли да ми кажете как става това,обаче на задните колони,които са във вратите,трябва ли да се сваля цялата тапицерия на вратата или излиза с дърпане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам задни за съжаление, но като гледам тук по картинките така ще да е, ако разбира се твоите колони са като нарисуваните.

RemovingRearSpeakers_1.pdf

RemovingRearSpeakers_2.pdf

RemovingRearSpeakers_3.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...