Jump to content

Смяна на ЛЕД стопове и ЛЕД мигачи.


Kupe

Recommended Posts

Ледовете си ги слагам във водката обикновено :)

 

LED = Light Emitting Diode, т.е. диод, а на диоди наредени в редица, понякога се казва "диодна лента" :)

 

Окей, мерси за съвета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз с мъжете си закичих новите лед стопове :)

Остават да ми пристигнат лед дневните да ги сменя и тях а за лед фаровете още си търся :)

4zxkRRu.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Ето разликата между тези за преди 2010 и за след. И да попитам, някой подкара ли хем габарит лед хем мигач лед? Или имаш само габарит... или възможност да бъдат единствено мигач без двете едновременно?

post-16762-0-96255000-1426275477_thumb.j

Редактирано от Kupe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравейте, на V12 мигача е горе където е дневната светлина във фара. 

Моята е 2007-ма година и исках да сложа лед мигачи като на файслифта, но имам проблем и не зная как да го направя. 

Купих си лед мигачите като от снимката (горния модел), но бях подведен, че ще пастнат идеално. Махнах старите мигачи и с голямо разочарование осъзнах, че не влизат на бронята. Някой може ли да ме точно как става номера, защото мисля, че и буксите няма да станат. Общо взето идеята ми е да стане като V12, но нямам идея как ще стане. Моля, помогнете. Благодаря много предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Здравейте !!

и аз реших да се направя на по-паралия и да превърна q7 2008 на 2012 .Може ли някой да ме посъветва от каде да си купя стоповете?

дневните (диодна лента ) поставих ,китайска ,пастна первектно ,но май моята q7 е с по-новата броня s-line

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
На 20 февруари 2015 г. at 23:21, mazonaki написа:

няма диодни лети има ледове. а дневните светлини се качват в фаровете ..зависи и от леда де.както е казал и колегата по горе,не съветвам никои които не разбира да се захваща с тази задача защото по принцип никаде нищо не пасва.трябват си нови основи, водачи, модул, централи ако искате да е както тябва и без софтуерни грешки.

Здравей,

аз ги взех от тук:

http://www.ebay.com/itm/400428891506?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

идват за около седмица, а и цената е прилична за нови!

Днес ще ги монтирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 22 юни 2016 г. at 13:37, ivozax написа:

Здравей,

аз ги взех от тук:

http://www.ebay.com/itm/400428891506?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

идват за около седмица, а и цената е прилична за нови!

Днес ще ги монтирам.

Става супер лесно, само разглабяш кората на задния капак, сваляш старите (държат се на 3 винтчета) и монтираш новите, както е споменал колегата, малко по-нагоре, ако решиш можеш да изпилиш едно ъгълче, но не е задължително.

 

Аз не съм препрограмирал компютъра и си работят екстра.

 

Само имай предвид, че за да светнат задния капак трябва да е затворен, ако не е светят светлините на бронята.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...