Jump to content

аванс на гнп неработи


chynka99

Recommended Posts

Здравеите колеги някои може ли да ми каже къде мога да си изпратя гнп-то да ми го поправят защото не му работи аванса къде има читав сервиз и колко горе долу ще ми струва колата е ауди а6 2.5 тди 150 к. 98г. благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ходих 1 2 но е много зает мина ми я през ваг кома но помпата си иска да се оправи аванса и след това стенд а в плевен няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де някакви кординати телефон ще може ли тои какво е сервиз или ,има ли стенд, малко повече инфо ако може ще сам благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега звънях на въпросния Пламен от Сливо поле както ме посъветва каза ми че нито има стент нито е маистор просто е любител които кара по налучкване разсглабя и сглабя докато не види резултат стент изобщо няма така че въпроса ми остава отворен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизел сервиз брат :) Плащаш и получаваш :) За съжаление за тези ГНП - та ,ако искаме да работят като хората,трябва и да си платим като тях.Скъпи ремонти мамка им.Моето е правено преди да купя колата в Юни Ауто Варна,но не знам дали там или и те са го пращали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами доколкото разбрах е сменяно авансаторно бутало с някъкви гарнитури,стенд и труд - 350 лв.Мисля и ,че нещо по електрониката е правено ,но не съм сигурен.То на таз кола като дам до 200 лв. за ремонт се радвам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, писах ти в раздела дизел. Погледни там темата, колегата има доста отремонтирани помпи, стенд, специален софтуер (самия той има и фирма за за тези неща и сам си е писал част от софтуера). Можеш да пращаш смело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...