Jump to content

Фарове за б5


Ivkonty

Recommended Posts

Здравейте. Интересуване има ли фарове от др. модели който да паснат на а4 б5 - смисъл от а3 а6 и т.н. Благодарско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не съм сигурен дали има, но със желание всичко се постига.

Аз на моята красавица сложих фарове валео от б6. Като имам повече време ще кача и някоя снимка, ако има желание някой да погледне.

 

Със здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качи снимка да видим как изглеждa, че ми е интересно от естетична гледна точка как изглежда колата.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-77019-0-90187700-1420846469_thumb.j това е снимка на фаровете закупени за 10 лева. мисля че е ясно защо



след което са нужни. 

1. приятел който не се страхува да ползва флекс.

2. да умее да си представя в детаили това което иска да направи.

3. ботилка водка, ракия или нещо подобно. за периода на рязането да си заает :)

 

и ето резултата post-77019-0-10955000-1420846884_thumb.j



post-77019-0-18003400-1420846971_thumb.j

наложи се доста да се резнат фаровете, както и калниците (чисто нови ги бях купил, за това казах за ракията) съшо така и вътре се наложи да се реже. самите държачи както за болтовете така и за моторчетата, се наложи да се преместят. абе доста заигравка си беше. ама стана фаиско. лъснахме стъклата на фаровете и наво боя на купето, абе много и се радвам сега.

аре за ся това е.

успех 

Редактирано от schoryto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, и в краина сметка се получиха доста ефектни вежди. изглежда като оригинално цялата работа. сам никога не бих се впуснал до тая работа. 

едва ли щях да се впусна да режа нови фарове. при мен нови стоят по 400 лв само един. 

със и наздраве

Редактирано от schoryto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 А зеещия луфт на десния фар при калника? Разминаването на контурите отдолу по ръба на фара с ръба на бронята? И въпросните "ефектни" вежди?!?

Неведнъж из форума се употребява фразата "всеки има право на лош вкус", е, още веднъж си идва на място.

Нищо лично пич, но няма такава грозотия.....Или поне така изпълнена.

Пък и поначало тоя фар си е грозен и безличен още на дизайнерските скици, на живо същата работа. При В6-цата дизайна на стопове и фарове не просто куца......, той е катастрофален.

Виж да се заиграете с фарки от В7/В8 да, там нещата са съвсем различни......

Но пък като се позамисли човек......., недейте по-добре :hilezh: .

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-добрите фарове за А4 Б5 са оригиналните фейслифови фарове VALEO - лупи  с оригинален ксенон!

Такива си сложих ...и всеки ден като ги ползвам ги благославям!....и като визия и като светене!

 

Всичко друго сложено на този модел Audi стои като "циганийка батко".... :)

Редактирано от ru6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми критико.

Фаровете тъкмо бяха напаснати да влязат на място.Луфт имаше както на левият така и на дестният фар.

След това се изпълваха дупки и напасваха линии (не е на тези снимки). В краина сметка няма никакви дупки или разминаващи с линии. 

Само едно трябва да призная, прав си като казваш  "всеки има право на лош вкус" Добре дошъл в групата.

По принцип се казва "на мен не ми харесва" 

Ако греша и съм длъжен да се водя по твоето мнение и вкус, моля да ме извиниш и да приемеш сърдчно-искренното ми извинение. :flehan:

Аре със здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да видим снимки в завършен вид де, какво ги пускаш тия като не са завършени, нормално да има критика като не изглеждат добре на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да слагам повече снимки. Всичко посе е до напасване. Тези са във вариан как изглеждат на колата. После кит боя и тн. Ако сте обърнали внимание, на 1-та снимка е оригиналият фар на лявата страна и от б6 на дясната. Там се вижда разликата. Не твърдя че е станала най - красивата кола, но в сръвнение с оригиналните фарове, визията е коренно различна. И смея да твърдя че към по добро.

Аре тоя път наздраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомобила си е твой, резултатите от "тунека" също, харесват ти - със здраве да си я търкаляш тая "красота"!

С вежди!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...