Jump to content

Проблем с оригинален ксенон


rpg22

Recommended Posts

Намерих фейслифтови фарове за А3 с оригинален ксенон на Хелла. Всичко 6, пробвах ги на акумулатора, светят си(едната крушка малко на н жълто, явно е на края на живота си). Сложих ги на колата и нито едната не светна. Изкарва ми изгоряла крушка. Надеждата ми беше, че като е оригинален ксенона няма да има такива неща, но не се сбъднаха. 

Идеи за разрешаване на проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола уж е с оригинален ксенон и едната крушка свети малко по-жълто. Проблема при мен е ,че фаровете светят надолу и вечер не се вижда нищо като карам.  А не знам как да ги регулирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да вземеш да и кажеш на колата, че си с ксенон и вместо да търси 55 вата консумация, да вземе да търси 35 вата.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз се замислих за това, ама нещо не мога да намеря какъв код да и задам, иначе имам ваг ком...Ако някои знае, че с гугъл не успях да се справя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи да кажа как се реши проблема-оказа се че като съм ги запалил на акумулатор единия баласт е бил с прекъснат кабел и е било на късмет. Оправихме кабела и пална. Другия освен, че със скъсан кабел се оказа, че и баласта е заминал. Пали и след малко гаси. Сменихме го и сега е ден. 

Ако на някой му се случи да знае, че не трябва никакво обучаване и т.н. Пали и не дава грешки...като всичко е здраво :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола уж е с оригинален ксенон и едната крушка свети малко по-жълто. Проблема при мен е ,че фаровете светят надолу и вечер не се вижда нищо като карам. А не знам как да ги регулирам.

Трябва с Ваг Ком да настройваш
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...