Jump to content

Колкото по-стдено става,по-трудно пали


Kissman

Recommended Posts

Здравейте колеги и весели празници от мен :-) Питането ми е ако някой е имал същия проблем да сподели каква може евентуално да е причината за този проблем.При първоначалното стартиране запалва нормално,вдига се стрелката за оборотите и вместо да работи така докато загрее,след 10-тина секунди падат рязко оборотите,започва да се тресе и загасва.Следва нов опит,пак същото и така нколко пъти докато се успокои и заработва нормално.От доста време е така,и никой майстор досега не е могъл да разбере от какво е.Сменени са свещи,акумулатор.Автомобила е Б6,2001,2.0 бензин,има и газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така на А4 Б5 и след почистване на дросела и настройка се оправи, но ми казаха, че може да е и от температурния датчик. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен прави нещо подобно сутрин .Паля но веднага каточели работи на три цилиндъра ( може и да изгасне) след малко работа се оправя .Забелязах че като ми е малко бензина ( имам и ГИ)тогава прави така .Сега карам с полувин резервоар бензин и всичко е ОК а и слагам само 100 октана.Проблема не е точно като твоя ама ако решиш пробвай то бензина си е все твой,само парички да има.Успех в разрешаването на проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...