Jump to content

Обороти


Rad00oo

Recommended Posts

Здравейте, колеги имам едно питане.Значи проблема е следният виждат ми се много оборотите който показва колата когато съм със определена скорост.Примерно: на 100 оборотите са 3000 при 120-140 вече 4000 много ми се вижда.Кажете нормално ли е това и ако не на какво се дължи, а когато и оборотите са толкова и разходът е направо пикантен..... преди няколко дни имах проблеми със дроселова клапа ако това е от значение беше пред нас оставих я и смених крушките на номера отзад и габаритите и когато запалих не искаше да държи никакви обороти.... зачудих се какво става, но едно момче дойде със диагностика и ми каза, че дроселовата клапа не е наред и я калибрира наново..незнам как стана целия проблем от едно нищо....Ако има нещо неясно питайте ме за допълнителна информация :) Благодаря предварително.



и едно допълнение оборотите ми играят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това предполагам на пета предавка?Защото и аз съм с ADR,само че автомат и при мен са същите стойности,но на четвърта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен са такива оборотите при тази скорост мисля, че е нормално за тази кола. Виж вече при по новите модели с 6 та предавка нещата стоят по друг начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок мерси много значи да не се притеснявам :)



Само чакам времето да се затопли и трябва да почистя прословутата дроселова клапа :D Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...