Jump to content

ABS Модул


djzmei

Recommended Posts

Здравейте, налага се да сменя ABS модула заради неработещо ESP.Колата е Ауди ТТ 180к,с.Номера на ABSa e: Part No: 8N0 907 379 D, питането ми е може ли да бъде заменено със някой друг ABS от друга кола който е със друг номер и евентуално каква и какъв номер да търся.Опитахме със модул от 225 к.с които е със номер 8N0 907 379 Е но майстора каза че не може да приеме кода от стария ABS и дефакто не може да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля да е от стоп машинката,поне при мене беше така,сминих машинката и се оправи...

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свети жълтата лампа за ESP, и дава грешка G200 датчик не работи но не е от него защото го смених поне със други 3 които си работят на другите коли.А иначе си имам ABS на спирачките.От време на време когато температурите паднат много ниски се оправя от самосебеси проблема.Вчера майстора го разглоби и каза че е ABS модула и да търся друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,други машинки от други коли неможеш да слагаш пробвай с нова понеже тя се настройва сама,когато слагаш машинката

и внимавай недей да буташ педала за спирачките слагаш и завърташ и клик и това е и счслаш клемата кабелчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсиш ABS със същия номер иначе не става нищо, като се смени ABS-а трябва да се обучи ESP - то чрез ваг ком!!! При мен беше същия проблем но при А3 1,9тди 2001 година. Смених ABS - a със същия като моя номер и всичко си дойде на мястото!!! Провери при колегата "more"  при него има всичко за нашите автомобили!!! Поздрави!!!

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...