Jump to content

Странен проблем с колата


bigo

Recommended Posts

Здравейте! От декември месец 2012 година имам Ауди 80 б4 2.0 90 к.с . Проблема е че от януари месец 2013 година до сега колата влезе в сервиз заради карета. До сега смених 2 външни, 1 вътрешно и снощи скъса 6- те болта на същото вътрешно каре и днеска пак беше в сервиз. Въпроса ми е нормално ли е толкова често да заминават каретата и дали да не търся проблема някъде другаде? Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата я карам основно градско и освен когато е мокро или заснежено правя разни изпълнения, иначе я пазя :)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави я каквото искаш,това просто не е нормално,едно каре е от порядака на 50-60лв ново от магазина и то не най-качественото,а тая кола за 2 години ти е съсипала 3 карета вече 4-то просто имаш или крива полуоска(което съм на 98% сигурен,и при малко повече натискане на колата полуоската се натоварва неправилно и от замятането къса) или просто ти си най-големия карък на този свят и в сервиза ти правят неправилен ремонт.
Една добре направена полуоска и здрава и изправна трябва да те откара минимум 8-10години!
Успех с ремонта и дано нямаш повече проблеми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена, че 3 те карета не са само от едната страна. Относно полуоската има ли места например да я видят дали е крива и да измерят при различно натоварване как реагира

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...